Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha a 17 éves...

Hogy fogadnátok, ha a 17 éves lányotok ilyet találna ki? Támogatnátok?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Sosem tűntem ki a tömegből, mindig én voltam az, aki "elveszett" a barátnői mellett, de ezen most változtatni szeretnék. Eddig sosem költöttem vagyonokat a ruháimra, mert nem éreztem szükségét, de most szeretném felújítani a ruhatáramat, külföldi boltokból vásárolni, amik tényleg nem New Yorker minőségűek és lecserélni az együtteses pólókat, bő pulcsikat nőiesebb dolgokra.

A tornacipőimet szeretném magassarkúakra cserélni (15 cm-es sarkú cipőben is bénázás nélkül tudok járni) és kipróbálnám, milyen a műszempilla is (a 3D-s, nem a soros, tincses).


Már néztem pár oldalt, ahonnan rendelhetnék, csak néhány nem szállít Magyarországra, így mondjuk úgy csinálnám, hogy apa, vagy a nagynéném címére mennének a csomagok, ők pedig továbbküldenék nekem.


2014. dec. 28. 15:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére anyagi akadálya nincs az ötletemnek.
2014. dec. 28. 16:34
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Egyik pillanatról a másikra ilyen radikálisan változtatni hatalmas baromság. Az ismerőseid körében csak egy hülye liba leszel, aki megkergült, és hirtelen feltűnési viszketegsége lett, szóval maximum idegen fiúknak fogsz jobban feltűnni. De számukra is taszító lesz egy idő után, hogy nem azért nézel ki így, mert ez számodra a kényelmes, és ilyen vagy, hanem mert kompenzálni akarsz valamit.

Nem kell azonnal kifordulnod önmagadból. Néhány csinosabb ruha elég kezdetnek. De például minek a műszempilla, áruld már el? Attól egy fiúnak sem fogsz jobban tetszeni.


Egyébként nekem sok olyan lány ismerősöm van, akik mindenhova kiöltözve járnak, feszes ruhákba, 15 centis magassarkúkban, szarrá sminkelve. Kutyának sem kellenek. Én tornacipőt hordok, mert az kényelmes, olyan ruhákat hordok, ami a stílusomnak megfelelő, és nem sminkelem magam. Mégis 3 éve vagyok életem szerelmével, 16 éves korom óta mindig volt barátom vagy udvarlóm.

Azt tanácsolom: önmagad légy, ne pedig valami kényszerített, erőltetett szerepet vegyél magadra! Ha úgy érzed, nem olyan vagy, amilyennek most kinézel, akkor semmi baj nincs a változtatással - de akkor sem egyik pillanatról a másikra kell MINDENT megváltoztatni.

2014. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

Miért gáz a New Yorker?


Ha akkor is akarnál változtatni, ha nem akarnál feltűnni, akkor oké lenne, mert belső igény lenne, de azért, hogy a pasik megnézzenek... ez így már szánalmas, mert mintha nem magad miatt tennéd, hanem pár fütyi miatt.

2014. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Bizonyos változásokban támogatnam, bizonyosokban nem.

A leírtak alapján te úgy akarsz öltözködni, hogy azt sugalld a férfiak felé, "d*gjatok már meg". Ebben nem támogatnalak, szánalmas.

Abban viszont igen, hogy nőiesebben öltözz. De ehhez nem kell 15 cm tűsarkú vagy műszempilla.

2014. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A műszempillát azért szeretném, mert az én szempilláim alapból kicsik és csak akkor állnak valahogy, ha 2 fajta spirállal sminkelem őket. De még úgy sem tetszenek, egyszerűen nem látszódnak.

A műszempilla pedig nagyon tetszik, gyönyörű.


Idegen fiúknak és férfiaknak szeretnék feltűnni, nem az ittenieket szeretném lenyűgözni. Már nekem is kényelmetlen, hogy ilyen vagyok, ezért fogok változtatni.


Nem akarom magamat sz..rá sminkelni, de egy igényes, visszafogott sminkkel semmi baj nincsen. A ruhákkal is ugyanez a helyzet. Mindig az alkalomhoz illően kell öltözködni.



A New Yorker-t azért nem szeretem, mert a tinik 85%-a onnan öltözködik, a minősége a ruháknak elég silány és ezerszer jobb dolgokat árulnak máshol. Ezért kerülöm inkább.

És ki tudja, hogy miért változom? :)

Senki rajtam kívül.

2014. dec. 28. 17:02
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Addig amig meg van ra a kereted addig szerintem rendben is.

Mondjuk a muszempillat hülyeségnek tartom de ez egyéni vélemény.

2014. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen nagy változásra szántad rá magad, akkor ajánlom neked a következő oldalt: stilusmentor.hu Voltam tanácsadáson és egyik barátnőm is, mindkettőnknek az a véleménye, hogy minden nőnek el kellene mennie egyszer.
2014. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig két kapcsolatom volt, mindkét pasim azt mondta, sokkal jobban tetszem nekik zenekaros pólóban, farmerban, tornacipőben, mint kikenve-kifenve, mert úgy vagyok én én, ha lazán öltözök, és sokkal természetesebben nézek ki.

Semmi bajom azzal, ha valaki csinosan öltözik, de ha te inkább laza vagy, akkor kár lenne csak azért erőltetni, hogy valami pasi felfigyeljen egy olyan külsőre, ami nem is te vagy igazából.

21/L

2014. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép vagy akkor a fiúk észre fognak venni akármilyen ruha van rajtad hidd el. Én ronda vagyok, hiába veszek fel márkás, csinos ruhákat észre sem vesznek...
2014. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah bemész egy nap pólóban tornacipőben, másnak meg begöndörített hajjal, fuxlux ruciban, műszempillában, csizmácskában? A hirtelen és radikális változások mindig bizarak
2014. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!