Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan elkényezteti a...

Túlságosan elkényezteti a gazdag pasija a lányomat? Vagy csak túlaggódom? Hagyjam rá?

Figyelt kérdés
A kislányom (18) össze jött egy dús gazdag családból származó sráccal. Az egész családja nagyon megkedvelte nagyon megszerette, ezért elvitték Maldívra, most Svájcba síelni. Luxus étterembe viszi a srác. Az isibe jön megy viszi ide oda a luxus autójával stb… Vesznek Neki nagyon drága márkás ruhákat, cipőket, táskákat, legújabb iphone telefont is megvették neki. Azt mondták, hogy ezt azért is csinálják, mert megsajnálták, hogy szegény, meg hogy a fiúk meg tudjon vele jelenni. MEG PERSZE IMÁDJÁK.. Csak sajna én ezt nem nézem jól szemmel, mert mi lesz később..? …hozzá szokik ehhez. (Amúgy soha nem várta el ezeket a dolgokat és nem is kérte tőlük!!! )
2014. dec. 29. 14:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%

A 18 éves leánykádat megvették kilóra.

Nagyot fog koppanni, ha a pasas majd lecseréli!

2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%

De miért fogadja el?

Nekem anyukám már kiskoromban megtanította, h nem illik se elfogadni se kérni ha nincs rá alkalom.

Vissza lehet utasítani, esetleg csak akkor elfogadni, ha van valamilyen alkalom, pl születésnap.

De én biztos nem mennék, ha a barátom mondaná,h na menjünk shoppingolni, válassz valamit.

Semmi tartás nincs a lányodban?

Nekem már van férjem, és mindent felesben fizettünk addig míg össze nem költöztünk. Semmi bajom nem lett tőle.

Ha meg valaki leszegényezne, akkor meg mondanám,h nem kötelező velem járni...

Basszus még meg is szégyenítik/megalázzák és ő ehhez jó pofát vág.

2014. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
96%

" ruhákat, cipőket, táskákat, legújabb iphone telefont is megvették neki"


Cserében a fiúk kapott karácsonyra egy új nunit...

2014. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
29%

Tombolnak a rosszindulatú feltételezések... De az nem is baj, az megmutatja a lelket a felszín alatt. :D A baj az, hogy tényként tálalják a hozzászólók.

Én, ha megszerettem valakit, szerettem volna megosztani vele azt, amim van. Remélem, a hozzászólók párjai vidáman vették azt, hogy a hozzászóló ette a kolbászt csokival, ők meg a száraz kenyeret.

2015. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

En akkor voltam fiatal amikor meg nem voltak okos telefonok stb. Megis termeszetesnek vettem ha a Vaci utcai ekszeresznel vettek nekem nyaklancot, kifizettek a kethetes nyaralasomat Balatonfured legjobb szallodajaban vagy eppen egy randi utan masnap megkaptam ajandekba a jomodu sractol azt a taskat amit elozoleg jobban megneztem egy draga butik kirakataban. Mindig volt francia meg amerikai parfumom es nem en voltam az aki ezeket vasarolta mert nem lett volna mibol. Ez a fiu nem qurvanak hasznalja a kislanyt, egyutt jarnak a szulok nem

ellenzik az ajandekokat. elvezze nyugodtan amit kap, ha szerencseje lesz bekerulhet a csaladba ha nem addig is ellatjak minden joval amire egyebkent nem telne neki.

Anyuka meg ne aggodjon oruljon hogy a szep kislanya ennyit er egy gazdag fiunak.

2016. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Rosszul fog ebből az egészből kijönni, ha összevesznek vagy mindent visszakér, vagy felhántorgat, kitudja..
2016. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
24 es mekkora öngólt lőttél :) Igen megmutatja a lelkedet a felszin alatt a hozzászólásod. :D Egyébként ha igaz a story akkor használjon ki mindent az utolsó cseppig a kis leány mert a srác szülei nemsokára beújitanak egy új feszesebb fiatalabb babát a csemetéjüknek.
2022. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27-es, te alighanem egy szót sem értettél belőle. :D
2022. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!