Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mégis mi lenne a megoldás?

Most mégis mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Az anyám olyan mint egy gyerek. Nem nevelt engem soha, csak voltam. Most ugyanez a helyzet a hugommal is. Marha idegesítő, nem csinál itthon semmit, kitalálja, hogy ő beteg, meg rákos, közben meg semmi baja nincs. Már annyira meggyűlöltem, hogy nem bírok vele egy házban élni. Csak kihasználja, hogy mindent megcsinálok helyette, közbe meg én megyek tönkre. Főtt kaja kb kéthavonta egyszer kerül az asztalra tőle, ha nem én vagy apám csináljuk. Amúgy fiatalkorában évekig kezelték pszichiátrián, tuti, hogy nem 100%-as de nem akarom hogy tönkre tegye a családom!
2015. jan. 7. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt apummal. Elvált anyumtól és kettesben maardtam vele. Kb egész nap kiabál velem.. stb.. Mindent nekem kell , hogy elmagyarázzak neki, hogy mit miért ne csináljon. Az ügyeket is én intézem . Kb mindent . És én már úy érzem , hogy nagyon bele fáradtam . Nem tudom tőle élni a saját életem.
2015. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én meg lelkileg tönkremegyek miatta, mert egyszerűen nem bírom már. Utána meg az én nyakamba varrnak valami jó kis mentális betegséget, az kellene még csak..
2015. jan. 7. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tönkrementem már benne lelkileg. Sőt, gyomorfekélyem is volt. Pedig még csak 18 éves vagyok
2015. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!