Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy csődtömeg vagyok a legjobb...

Egy csődtömeg vagyok a legjobb barátnőm mellett. Mit csináljak, hogy ne éreztesse még ezt anya is?

Figyelt kérdés

A gimnázium elején lettünk legjobb barátnők, fogalmam sincs, hogyan. Ne értsetek félre, nagyon szeretem, de mostanában így érzem...

A gimiben ő a "népszerű lány", mindenki ismeri, a fiúk odavannak érte, a legdivatosabb ruhákat hordja, stb.

Én pedig ott vagyok mellette, mint valami kísérő. És igenis rosszul esik, hogy csak Neki szoktak köszönni, vagy ha elmegyünk étterembe, esetleg kávézóba, az mindig a "ház ajándéka", amit ő kér.

Minden srác odavan érte és nekem évek óta van egy ilyen plátói szerelem szerű dolgom egy fiúval és most tudtam meg nemrég, hogy Szilveszterkor kavartak. De letudta annyival, hogy neki ez nem jelentett semmit, meg hogy nem is emlékszik rá. Hát köszi, én 3 éve arra a csókra várok, amire ő nem emlékszik (jó, nem pont arra, de értitek). Ő a leghelyesebb fiúkat hülyíti, míg én annak is örülök, ha valaki a házi miatt ír nekem.


Ma itt volt nálunk és kérdezte anya, hogy milyen lesz a félévije. Tudtam, hogy megkérdezi, ezért előtte megkértem, hogy ne mondja el, de elmondta, mert "ő nem tud hazudni" (aha, csak úgy, mint a vízfolyás). Erre most hallgatom, hogy miért nem tudok olyan lenni, mint ő. De ő sem azért 5-ös, mert tanul. Mindenből puskázik, les, matekból annyira buta, hogy egy összeadást nem tud fejben megcsinálni, de az egyik jó matekos lány megírja neki a dolgozatokat. Ismerem, tudom, hogy sosem tanul, mert a szülei amúgy is kifizetik neki a legjobb egyetemeket, ezt nekem megmondta 9.-be. Ő csak azért jött ebbe a gimibe, mert jó a társaság.

Zavar, hogy már anya is ezt érezteti velem.

Mondjam neki? Vagy mit csináljak?


2015. jan. 9. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

istenem... mi lenne ha az önsajnáltatás és irigykedés helyett tennél valamit?

bénák a ruháid? vegyél újakat. nincs pénz? turkálóra csak van.

nem jó a hajad? vágasd le egy jó fazonra. nem tetszik a színe? 900 ft egy doboz festék...

béna a szemöldököd, bajszod van? kozmetikus ~2000 ft, otthon leszedni ~500 ft

nem vesz észre a fiú? beszélni próbáltál már vele? nem hiszem...


akkor mi is a probléma??

2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
95%
Ha te vagy az egyetlen igazi barátja, akkor azt hiszem, nem te vagy a csődtömeg kettőtök közül.
2015. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
"barátnődtol eléggé gerinctelen húzás volt ez hogy smarolt azzal a sráccal aki tetszik neked.
2015. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

"A gimnázium elején lettünk legjobb barátnők, fogalmam sincs, hogyan"


Elmesélem: egy csinos nőnek mindig kell egy csúnyácska aki mellett csilloghat! Egy okosabb nőnek szüksége van egy butára, aki mellett fitogtathatja a tudását.


Ezt nem én találtam ki, így van ezer éve!

2015. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha te nem leszel a barátja akkor egyedül marad igen... de neked van rajta kívül barátod? Mert őszintén nem értem valaki miért nem szállna ki egy ilyen barátságból ha csak nem attól fél hogy egyedül marad..
2015. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj amiatt hogy egyedül marad, ő sem gondolt a te érzéseidre amikor azzal a sráccal smarolt aki neked tetszik és tudta is ráadásul! Ilyen nem barátnő!!
2015. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

A ruháimmal nincs semmi gond, 2 szekrény van tele velük.

4 hetente járok fodrászhoz, 4 havonta egyenesíttetem a hajamat.

2 hetente járok kozmetikushoz, manikűröshöz.

Hiába próbálok beszélni valakivel, aki észre sem vesz.


Tudom, hogy nem volt éppen szép húzás tőle, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy tényleg nem jelentett neki sokat a dolog.

2015. jan. 9. 20:44
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha legalább őszintén bocsánatot kért volna vagy könyörögne a megbocsátásomért akkor talán megbocsátanék egy ilyennek de amúgy... nem hiszem hogy felfogja hogy ez mit jelentett neked.
2015. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Nézd meg a 16 kívánság című filmet.nagyon tanulságos.
2015. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%
Klasszikus eset, amikor valaki úgy választ "barátnőt" magának, hogy a kontraszt egyértelmű legyen. Hogy értsd, Ő választott Téged és nem Te őt. Te csak felnézel rá, mint egy istennőre, ő pedig ezt szépen kihasználja.
2015. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!