Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy csődtömeg vagyok a legjobb...

Egy csődtömeg vagyok a legjobb barátnőm mellett. Mit csináljak, hogy ne éreztesse még ezt anya is?

Figyelt kérdés

A gimnázium elején lettünk legjobb barátnők, fogalmam sincs, hogyan. Ne értsetek félre, nagyon szeretem, de mostanában így érzem...

A gimiben ő a "népszerű lány", mindenki ismeri, a fiúk odavannak érte, a legdivatosabb ruhákat hordja, stb.

Én pedig ott vagyok mellette, mint valami kísérő. És igenis rosszul esik, hogy csak Neki szoktak köszönni, vagy ha elmegyünk étterembe, esetleg kávézóba, az mindig a "ház ajándéka", amit ő kér.

Minden srác odavan érte és nekem évek óta van egy ilyen plátói szerelem szerű dolgom egy fiúval és most tudtam meg nemrég, hogy Szilveszterkor kavartak. De letudta annyival, hogy neki ez nem jelentett semmit, meg hogy nem is emlékszik rá. Hát köszi, én 3 éve arra a csókra várok, amire ő nem emlékszik (jó, nem pont arra, de értitek). Ő a leghelyesebb fiúkat hülyíti, míg én annak is örülök, ha valaki a házi miatt ír nekem.


Ma itt volt nálunk és kérdezte anya, hogy milyen lesz a félévije. Tudtam, hogy megkérdezi, ezért előtte megkértem, hogy ne mondja el, de elmondta, mert "ő nem tud hazudni" (aha, csak úgy, mint a vízfolyás). Erre most hallgatom, hogy miért nem tudok olyan lenni, mint ő. De ő sem azért 5-ös, mert tanul. Mindenből puskázik, les, matekból annyira buta, hogy egy összeadást nem tud fejben megcsinálni, de az egyik jó matekos lány megírja neki a dolgozatokat. Ismerem, tudom, hogy sosem tanul, mert a szülei amúgy is kifizetik neki a legjobb egyetemeket, ezt nekem megmondta 9.-be. Ő csak azért jött ebbe a gimibe, mert jó a társaság.

Zavar, hogy már anya is ezt érezteti velem.

Mondjam neki? Vagy mit csináljak?


2015. jan. 9. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A 20-asnak igaza van
2015. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

igen, gondolom odaállsz elé hogy 'szia tomi mizu?' és ő átsétál rajtad mint valami szellemen :DDD


annyira utálom az olyan embereket akik a saját szerencsétlenségükért másokat hibáztatnak... keress akkor más pasit ha ennek ennyire nem kellesz. szerelmes nyilván nem vagy mert nem ismered. na szedd össze magad

2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%

te nem vagy a barátnője ennek a lánynak, féltékeny vagy rá, és utálod őt.

minek ezt erőltetni? neked miért van mégis szükséged rá? hogy legyen kit utálnod?

nekem is volt legjobb barátnőm gimiben, aki még most is a legjobb barátnőm, és sosem mondanék róla olyanokat, amilyeneket te. csak jót tudok róla mondani.

tévedés ne essék, nekem is vannak olyan ismerőseim, akikből elegem van, de nem tartom őket legjobb barátaimnak, nem tartok fenn velük szoros kapcsolatot.

2015. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért barátkozol vele. Sajnálatból, miközben halálra idegesít téged? Na ne már, nehogy már feláldozd magad valakiért. Azok alapján, amiket írtál ez a csaj semmibe vesz téged, látja rajtad, hogy isteníted, ez jól esik neki, ezért vagytok jóban. Szerintem ha találna egy másik ilyen barátnőt simán lecserélne.
2015. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam egy barátnőmmel. 5 évig nagyon jó barátnők voltunk és fokozatosan esett le nekem, hogy mi is a helyzet vele. Akármikor találkoztunk, akármiről beszéltünk, mindig az jött ki, hogy az ő élete milyen szuper, sokat keres, semmi gondja, a csávók döglenek érte st., az én életem meg ehhez képest milyen sz@r. Olyanok voltak, hogy a suliba a 80 tétel közül kihúzta az egyiket, aztán
2015. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

a következő alkalommal kihúzta ugyanazt. Nem tanult, állandóan puskázott. Már esküszöm, azt hittem, hogy eladta a lelkét az ördögnek vagy valami. :-)

Egy a lényeg, miután megszakítottam vele a kapcsolatot, aztán derültek ki a dolgok, hogy szinte semmi sincs úgy, ahogy előadta. A suliból kibukott, nincs végzettsége, nincs jó munkája, nincs csávója/férje.

Szóval ne parázz, szüntess meg vele minden kapcsolatot és ne feledd, hogy Isten nem ver bottal.

2015. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szia. Tudom, hogy ez egy nagyon régi kérdés de érdekelne, hogy végül hogy döntöttél, mert hasonló helyzetben vagyok.
2018. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!