Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha a hamarosa...

Hogy fogadnátok, ha a hamarosan 18 éves lányotoknak 10 évvel idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, én vagyok a lány.

A barátom intelligens, udvarias, vicces és most lett 28 éves.

3 éve ismerem, egy nagyon jó (ha nem a legjobb) barátnőm mutatott be Neki, mert az ő vőlegényének a legjobb barátja.

Szeretném bemutatni itthon, mert komolyan gondoljuk a dolgot, csak előtte kíváncsi lennék, hogy milyen reakcióra számíthatok.

Anya már látott Róla képet és akkor megkérdezte, hogy ilyen helyes pasikkal én hol találkozok, szóval szimpatikus Neki. De azt nem tudja, hogy azóta már a barátom.


Azt most hagyjuk, hogy "úgyis szakít velem", "vége lesz", "csak kihasznál". Mert ezt ugyanúgy megteheti egy velem egyidős srác is és én sem vagyok naiv, hogy már az esküvőt tervezzem.

Köszönöm, hogy ezt figyelembe veszitek!


2015. jan. 11. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha Anyukádnak képről szimpatikus volt, örült, hogy ilyen helyes pasival találkoztál, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.


Én egyébként nem kor alapján alkotnék véleményt. Meg a párommal is van köztünk majdnem ennyi, elég vicces lenne, ha a lányomat tiltanám egy hasonlótól. Nyilván 18 éves korról beszélünk, és nem egy 13-23 éves felállásról...

2015. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha 14-15 éves lenne a lányom, akkor nyilván kibuknék a 10 év korkülönbségen, de a 18-28 teljesen normális.


Én örülnék, ha a lányom elhozná, bemutatná, megismerném kicsit. Ha tényleg olyan normális, akkor én is megnyugodnék, és könnyebben engedném el vele.

2015. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Én ellenzem a tini-felnőtt kapcsolatokat, de a ti eseteteket nem látom olyan durvának. Komoly különbség van közöttetek élettapasztalatban, de ez még áthidalható, ha a pasi normális. Hogy ki akar-e használni, úgyis kiderül nagyon rövid idő alatt. Szeretném megismerni minden ellenérzés nélkül.
2015. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!