Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám lelkileg...

Mit tegyek? Anyám lelkileg terrorizál.14/L.

Figyelt kérdés
2 hete nem ettem főtt ételt, mert nincs kedve főzni. Nem gáztűzhelyünk van így nem értek hozzá, de nem mutatja meg. Én teregetek ki, én pakolom helyére a dolgokat, én sepregetek fel, én mosogatok stb. Azt szokta mondani megbánta hogy megszült. Mamáéknak már elmondtam, ők nem tudnak anyával mit csinálni. Apát nem ismerem
2015. jan. 11. 15:28
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem szeret és jobb lenne ha megdöglenék
2015. jan. 21. 17:55
 12/35 mi a fene ***** válasza:
Az iskolában nincs befizetve ?
2015. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Első lépésként ülj le vele egy nyugodtabb pillanatban és próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat. Nem lehet hogy pszichésen beteg vagy depis anyukád? Szokott veled beszélgetni? Nem normális dolog, hogy ilyeneket mond mint amit írtál! Én a helyedben lehet hogy megpróbálnék a mamához költözni. És ezt is anyuddal megbeszélni. Mindenkinek kell főtt étel, igaz ez a kisebbik probléma, de ez is nagyon fontos. Nézz netről recepteket vannak kezdőknek is amiket nem is lehet elrontani!
2015. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Janka néni ***** válasza:

Gyanítom a főtt étel a kisebbik probléma. Kérj pénzt és fizess be menzára!

Próbálj visszavágni neki, hogy neked sem egy élmény anya ő, úgy hogy bírja ki, amíg otthon vagy. Siess valahova a mamádék közelébe középiskolai kollégiumba. A családi pótlékot ebben az esetben neked is küldheti a kincstár. De ebben az iskola jár el.

Hogy tanulsz? Milyen esélyeid vannak a továbbtanulásban? Már be kellett adni a jelentkezéseket.

Anyádnak meg mondd meg azt is, hogy tudni akarsz apádról, mondja meg hogyan érheted el illetve amit tud róla egyáltalán.

Hidd el, néha sokkterápia kell, hogy egyesek észhez térjenek.

2015. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Sajnos megint ki kell emelnem a kèrdést :( Próbálok válaszolni a kérdéseitekre. Anya 37 èves. Szerintem is valami lelki baja van nem nagyon foglalkozik velem. Majd csak 2016 szeptemberében leszek középsulis, anya olyan suliba akar küldeni ahova al
2015. márc. 23. 16:38
 16/35 A kérdező kommentje:

Folytatás:

Anya olyan suliba akar küldeni ahova nem akarok menni. Ő sosem nyugodt.

Ui: Azért küldtem el véletlen mert anya már megint veszekedett.

2015. márc. 23. 16:40
 17/35 A kérdező kommentje:
Apámról semmit sem mond, én olvastam el titokba a bírósági papírokat, még a nevét is innen tudom.
2015. márc. 23. 16:42
 18/35 A kérdező kommentje:

Ja és zsebpénzt se kapok, így nem tudom kifizetni a menzát, fizetés nélkül meg nem adnak ebédet. Kérni senkitől sem tudok pénzt.

Bocsánat hogy ilyen sok részletben írtam.

2015. márc. 23. 16:45
 19/35 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű... Mindenépp beszélj az ofőddel!!
2015. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Volt már, hogy jóban voltatok? Vagy mindig rossz volt a viszonyotok?
2015. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!