Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám lelkileg...

Mit tegyek? Anyám lelkileg terrorizál.14/L.

Figyelt kérdés
2 hete nem ettem főtt ételt, mert nincs kedve főzni. Nem gáztűzhelyünk van így nem értek hozzá, de nem mutatja meg. Én teregetek ki, én pakolom helyére a dolgokat, én sepregetek fel, én mosogatok stb. Azt szokta mondani megbánta hogy megszült. Mamáéknak már elmondtam, ők nem tudnak anyával mit csinálni. Apát nem ismerem
2015. jan. 11. 15:28
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Anya a 14 év alatt tegnap először mondta hogy szeret :) Mindig is rossz volt a viszonyunk. 9 hónapos voltam mikor visszament dolgozni mama vigyázott rám. 2 éves koromig 1-2 havonta láttam anyát. 6 évesen elköltöztünk a nagyitól, szinte csak aludni mentem haza mert nem szerettem anyával lenni. 9-12 éves korom között folyamatosan a gyámhivatalhoz jártunk de csak kiforgatták a szavaimat illetve nem hittek nekem, olyat irtak a jegyzőkönyvbe amit nem mondtam. 2 éve ide költöztünk és utálok itt lakni.
2015. márc. 24. 20:26
 22/35 anonim ***** válasza:
Na, ez már nagyon nagy haladás!!! Beszélgettetek is? Ez nagyon nagy dolog!
2015. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

:)

Anya sosem ér rá beszélgetni :( Mert megy szoláriumba, kozmetikushoz stb.

2015. márc. 26. 21:42
 24/35 anonim ***** válasza:

Most mi a probléma még mindig?:(

Nem javult a viszonyotok?

2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Kezd megint rosszabodni a helyzet de ma bocsánatot kért :)
2015. márc. 31. 23:35
 26/35 anonim ***** válasza:

költözz el a nagymamádhoz.

hidd el, hogy az lesz a legjobb.

2015. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Lelkileg terrorizál a számítógéppel meg az internettel.
2015. ápr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ma azért kiabált velem mert olyan gyümölcslét vettem amit nem szeret. Pedig azt mondta mindegy milyet veszek, vettem almát és narancsot, de ő csak a barackosat issza meg. Mondtam akkor holnap veszek olyat, én majd megiszom a többit, de nem érdekli, sosem hallagt meg stb.
2015. ápr. 8. 20:51
 29/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Ha szeretnéd és jól esne elmondani valakinek akkor nekem leírhatod az egészet.

2015. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Nekem se volt jó a viszonyom anyával gyerekkoromban. Kamaszkorban állandóan veszekedtünk. Sose értett meg, kiforgatta a szavaimat. Osztálytársamtól állandóan kérdezte, hogy mit csinálok, mondok a suliban. Nem bízott bennem. Nem volt ilyen durva a helyzet, mint nálad. (Inkább öcsém terrorizált sokat, s alázott meg.) Apum korán meghalt, így egyedül nevelt minket. Azért írtam le, hogy tudd, megértelek. Azóta már rendeződött a kapcsolatunk.

Anyukádnak biztos valami pszichés problémája van, ami csak a felszín. Az hogy ilyeneket mond neked, annak valami mélyen rejlő oka, sebe van.

Ha szeretnél beszélgetni írj üzenetet nyugodtan.

2015. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!