Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők tényleg annyira...

A szülők tényleg annyira elfogultak, hogy nem látják a gyerekeik hibáit, vagy csak nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Mind azt hiszi, az ő gyereke a világon a legügyesebb, a legokosabb, ha valami nem úgy sikerül, mindig találnak kifogást: biztosan fáradt volt stb. Ha valakinek több pontja van, az még nem okos, csak szorgalmas, ő is megtudná csinálni, csak lusta hozzá. (Ez nem fiktív történet, ráadásul ezt -hogy a gyereke csak szorgalmas, de az övé sokkal okosabb- a többpontot szerző -értsd:kérdező- anyjának a szemébe vágni eléggé illetlen.)


2.Fel se tűnt pl. egy anyukának, hogy a gyereke sok betűt nem tud kiejteni. Most akkor hazudott arról, hogy tud a problémáról, vagy meg se hallja az elfogult füle, vagy annyira keveset beszélget a lányával, hogy nem tűnt fel neki?



2015. jan. 16. 10:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Érdekes az én anyám pont az ellenkezője. Szerinte lusta vagyok szorgalmatlan és flegma. Ez szerintem teljesen ember függő . Általában akiket legjobban fényeznek a szülei mindig tele can hibákkal, csak így akarják azt láthatatlanná tenni.
2016. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!