Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta lefogytam a hozzám közelebb állóknak nem tetszem vékonyan ( barátok, szülők, nagyszülők, közeli rokonok) és fel akarnak hizlalni, míg a szomszédok, távoli rokonok, ismerősök vagy dicsérnek, vagy nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 05:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Talán van bennük némi irigység. Lehet, hogy ők is szeretnének fogyni, de nincs hozzá kellő akaraterejük, kitartásuk. Vagy csak úgy szoktak meg és szeretnék, ha újra úgy néznél ki, mint régen.
2013. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is a megszokás. Majd megszokják ezt is! Nyugi, vissza ne hízd!
2013. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Biztos hogy unatkoznak.

Tehát ennél nincs jobb dolguk..


VAGY betegesen lefogytál, és jót akarnak.

2013. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Csak egy tipp: Lefogytál koplalással, nem sportoltál, nem ettél elég fehérjét, izmod egy deka se és az nem szép látvány. Akinek van izma az valahogy egészséges hatást kelt, engem anyum pont ezért nem bántott, pedig a centik jóval kevesebbet mutattak, de még mamám is megjegyezte, hogy milyen izmos, csinos lettem. :D

27N

2013. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Milyen magas vagy, most hány kiló és F/N?
2013. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az apukámnak nem is az nem tetszett hogy lefogytam, hanem h megváltoztam. ha vékony lettem volna, és hízni akartam volna, és híztam volna, nőttek volna a melleim izmosodtam volna akkor az lenne a baja.

a nagynénémnek az volt a baja hogy nem eszem édességet, és hogy lementek a melleim( mindig nagy mellekre vágyott)

a nagymamámnak meg az hogy sovány lettem, és hogy nem eszem a sütijéből.

a legjobb barátnőm eleinte még gratulált, de 2 éve "tűri" hogy nem eszem vele jókat, és már elege van.azt mondta hogy egyszer fel fog hizlalni.

egy másik barátnőm is gratulált, de társaságban mindig piszkál(mennyi pénz mehet el tornára a light kaja drága)ő is szeretne fogyni. egy időben együtt zumbáztunk, de vagy nem volt rá pénze, vagy megunta

de most sem értem mi a bajuk

am lány vagyok 15 évessen kezdtem 65 kilóval 160 cm most 18 vagyok 55-tel.

2013. máj. 27. 09:16
 7/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez így ellentmondásos, leírtam hogy mi a bajuk, aztán meg nem értem, hogy mi folyik itt. de ezt mutatjuk felém, nem értem hogy mi van mögötte.
2013. máj. 27. 09:19
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Valszeg tényleg megszokták, és most soványan úgy érzik, beteges vagy. Az idősebb korosztálynak (is) a soványság a betegség jele, a teltség meg az egészség és jólét jele. Nagymamád/nagynénéd valószínűleg egy dundi vigyori kislányt szeretne, aki bevág minden édességet, amit elétesznek, aztán szélesen vigyorog, és lehet csipkedni a pufók pofiját. :))

Ha most jól érzed magad így, akkor ne hallgass rájuk.

2013. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

A rokonokat nem válogathatod meg, mosolyogj rájuk szívből.


A barátaidhoz gratulálok, a lehető legtöbb iróniával. :)

2013. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Nekem olyan érzésem van, hogy minden közös együttlétből kihúzod magad, mert te fogyóóóóózol. Miért nem lehet a barátnőddel együtt jókat enni? Attól, hogy lefogytál, még bőven okozhat az evés örömet. Ős eszi boldogan, amit szeret, te is. Ugyan ez a helyzet a nagyival is. Nem tudom, milyen sűrűn találkoztok, de nyugodtan adhatsz neki olyan receptet, ami belefér at étkezésedbe, bizotsan azt is szívesen elkészíti (nagyon jó paleo édességek vannak, amit bátran ehetnél, főleg ha csak alkalmanént, nagyilátogatáskor teszed). Gondolkodj el azon, hogy nem változott-e meg a családhoz való viszonyod, amióta lefogytál. A te oldaladról vizsgáld, ne az övékéről. Lehet, hogy ha picit változtatnál a hozzáállásodon, ők is változnának.
2013. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!