Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok tesot, hogy mondjam...

Nem akarok tesot, hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
Eddig jol elvoltunk 3an (en, anyu, anyu baratja nevezzuk balintnak) de hallottam vmit es azt hiszem lehet hogy tesom lesz hamarosan..tudom hulyeseg, de pl nagyon jo hogy igy elvagyunk. Sok helyre elvisz Balint jofej stb es olyan mintha a batyam lenne, nem olyan apas.. Es felek hogy majd nem igy lesz kesobb mert lesz sajat gyerekuk.:/ oszt.tarsaimnal is ez volt. Nemtudom mit tegyek mondjam el anyunak??
2015. jan. 19. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem neked szül hanem magának. Te is eltartott vagy, semmi közöd hozzá, hogy mennyi gyereket vállal, ez mindenkinek a saját döntése, felelőssége. Inkább viselkedj érettebben és segíts ahelyett, hogy féltékenykedsz, önzően viselkedsz és legyél hálás azért amiket eddig kaptál.
2015. jan. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%

Azért azt bírom, hogy amikor arról van szó, hogy fiatalok gyereket vállalnak a pucér s..ggre a szülői házba, akkor elvárják, hogy a szülők ujjongjanak, meg persze semmi közük hozzá ne szóljanak bele (de azért eltartani segítsenek a gyereket), de amikor az elvált szülőnek lenne új kapcsolata vagy vele közös gyereket tervez, akkor már hőbörögnek, hogy mi az, hogy nekik semmi közük hozzá...



Kérdező, azért láss tovább a mánál is, leszel te még anyuka, milyen jó ha van egy tesód aki esetleg szívesen babázik és vigyáz a gyerekedre (én is sokat vigyáztam a testvéremére, nem azért mert rám lőcsölték, örömmel vállaltam) vagy amikor anyukád idős lesz és ellátásra szorul, akkor megosztozhattok akár azon is, hogy melyik nap ki látogatja a kórházban, stb.

2015. jan. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!