Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért agresszív...

Szerintetek miért agresszív egy szülő a gyerekével?

Figyelt kérdés

Bevallom nem voltam sosem egy minta gyerek, akaratos és nagyszájú eleven kislány voltam.De emelett kitűnő tanuló és remek sportoló. Anyukám rendszeresen meg vert, néha nagyon keményen. Volt, hogy arcon köpött, betörte az orrom. A fürdőszobánkban volt régen a mosógép és egy elektromos hiba miatt a fürdővíz a kádban rázott. Emlékszem ez miatt sosem mertem kihúzni a dugót. Ő egyszer kényszerített, hogy tartsam benne a kezem...

Kedves, tanult, értelmes szüleim vannak. Támogatnak mindenben. De a gyermekkori traumák miatt én is agresszív vagyok, és sokszor könnyen elszakad a cérna. Ezt hogy küzdhetném le? Én nem akarom sosem bántani a gyerekeim és a szeretteim. 20/L



#anya #verés #pofon gyerek
2015. febr. 12. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10: "Hát kérdező ennek sok oka lehet. Annak idején nem volt még felkapott a liberális nevelési módszer. Nem tudom hány éves lehetsz, de ugye ez csak most kb. 5-10 éve kezdett folyamatosan elterjedni. Szerintem ez lehet az egyik ok."


Könyörgöm értelmezzed már. Nem tűnik ebből fel, hogy pont a liberális módszer hiányát okolom? Hogy akkoriban még nem volt adott? Okoska!

2015. febr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Mindenesetre én ma regisztráltam be - mivel éjszakás voltam a héten nem tudok aludni, gondoltam megnézem ezt az oldalt -, de ma már ez a második kérdés, amire letámadnak a %om miatt, félreértenek és kb. közlik velem, hogy mit képzelek magamról. Az agyam eldobom.

2015. febr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A magyarázat egyszerű: energiahiány, önszeretethiány.


Aki saját magával rendben van, az sosem tenne ilyet.

2015. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

"Kedves, tanult, értelmes szüleim vannak. Támogatnak mindenben."


A te szüleid talán tanultak, de nem értelmesek és a legkevésbé sem kedvesek. Manipulatív, agresszív idióták!

Családi erőszak áldozata vagy, mert a szüleid lelkileg sérült emberek! Mind a ketten! Úgy küzdheted le, hogy ezt belátod, nyíltan kimondod és kezelteted! N31


www.pszichologuskereso.hu

2015. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

"Kedves, tanult, értelmes szüleim vannak."


Árammal megrázatnak, és arconköpnek. Betörik az orrod. Ez az értelmes és kedves emberek ismérve.

2015. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!