Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem bírja elviselni...

Anya miért nem bírja elviselni ha együtt vagyok a barátommal?

Figyelt kérdés

Hétköznap nem vagyok itthon, csak hétvégén. De a barátommal is akkor tudnék együtt lenni. Magamtól is sokszor mondom, hogy jövök haza és legyünk hármasban, csináljunk valamit szüleimmel, szóval nem "elhanyagolom" őket.

Mégis anya mindig húzgálja a száját ha barátom átjönne, vagy ha én mennék hozzá hétvégére.

Ha itt van, nincs vele sok gond, vagy a szobámban vagyunk, vagy nem vagyunk otthon, szóval tudnak tőle csinálni bármit. Ha munka van itthon akkor segít. Főzni anya amúgy is annyit szokott, hogy a fele megmarad és napok múlva a kutyák eszik meg, szóval ez sem gond.

Azt mondja bírja a barátom, és tényleg ha vacsoránál beszélgetünk négyesben, akkor tök jól elvannak.

Akkor mi baja azzal, hogy vele akarok lenni? Amikor csak tud, le akar beszélni róla, hogy együtt töltsem vele a hétvégét. De nem értem mi baja. Szerintetek?

(Ha őt kérdezem, akkor annyit válaszol, hogy nem tudja, "mert csak")

21/L


2015. febr. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk, mert nem akar hétvégén egy idegent kerülgetni?! És valahol igaza van!

Azt meg úgysem fogja bevallani, hogy esetleg ki nem állhatja a srácot.

Ja, és mivel csak hétvégén lát, így érthető, hogy minél többet szeretne VELED lenni. Nem a pároddal és veled, hanem CSAK.


Én is segítek "anyósnak", főzni-sütni, beszélgetünk, mindenki azt hiszi, milyen rendes - én is.

Erre két hete benyögi a párom kisöccse (leckét segítettem írni neki), hogy "érdekes lesz az esküvőtök, mert anya nem akarja, hogy elvegyen a tesóm". Azt hittem, ott dobok egy hátast. Mint kiderült a nőnek ezer baja van velem, csak épp se nekem, se a fiának nem meri mondani, inkább nyalizik, meg jópofizik.


Szóval csak óvatosan a nagy haversággal, némelyik ember elképesztően képmutató.

2015. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nem kell kerülgetnie, és hogy figyelek hogy legyek velük hármasban.

Amúgy ismerem anyám, és nem jópofizik olyannal akit nem kedvel. Meg ha olyanja vana kkor rájön, hogy pl mindenképp vigyük a barátomat is magunkkal mikor elutazunk hétvégére. Máskor meg látni se akarja. Nem értem.

2015. febr. 13. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

De kell kerülgetnie!

Közös helyiségekben mindenképp, meg pl. nem énekelhet hangosan, nem mászkálhat olyan cuccban, mint egyébként, ha nincs ott senki, stb.


Ha nem képmutat - te ismered -, akkor szimplán rossz napja van, és olyankor psze, hogy másként látja a dolgokat.

2015. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szokott énekelni, és mindig melegítő + pólóban van itthon, ha a barátom itt van, akkor ugyanabban.

Semmiben nem korlátozza a barátom, nem szokott "furán" viselkedni akkor se ha nincs itt.

Meg különben is, ez nem magyarázná, hogy az miért nem tetszik neki, ha én mennék át a barátomhoz.

2015. febr. 13. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#1

Kedves 1-esÍ!

Sokat látott emberként és anyósként én azt mondanám, hogy MOST ülj le beszélni az anyósoddal!

Nem biztos, hogy minden úgy van, ahogy az öcsike mesélgeti.

Sokszor egy szó, vagy hangsúly is más értelmet ad a mondandónak.

Most tegyétek tisztába az esetleges problémákat, ne őrizgess a szívedben esetleg felesleges sérelmeket.

Amellett azt is elmondanám, hogy vigyázz, aki neked hordja a híreket, az általában rólad is!

Tudom, sokat nem jelent, de én szívesen lennék az anyósod! :)

2016. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint beleestem a hibába, hogy egy ősi kérdésre válaszoltam! :(

Nem baj, emberélet nem múlik rajta!

2016. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!