Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális szülő az amelyik nem...

Normális szülő az amelyik nem segíti a felnőtt gyerekét anyagilag, de a kutyájának több százezres kutyaházat csináltat?

Figyelt kérdés

Meg minden szarral elhalmozza?

A kutya hogy fog róla gondoskodni mikor beteg lesz? Mikor orvoshoz kell majd vinni? És az ágytálat cserélni?


És a gyerek nem hálátlan, és nem akarja kihasználni a szüleit!



2015. febr. 15. 11:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%
Azt hiszi hogy a kutyája a gyereke
2015. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem is szabad kihasználni az ilyen szülőt. Ezért jobban teszed, ha nem vagy a terhére, nem zavarod meg az idillt a kutyusával. Nem kell neked odamászkálni, azt a kis pénzt, amit az oda-vissza útra költenél, megtakarítod, már jól jártál.Ha csak a buszjegy ára, akkor is. Ha eddig mentél hetenként, azt kenyérre-vajra költöd. Nemtudom, hogy hány éves a szülő, legyen hosszú életű, az esetleges unokákkal beszélgetés helyett simogassa a kutyáját, kívánom, az emberi életkor végső határáig.Érdekes ám, mikor a nagymama az Éliás-Tóbiás énklése helyett Hopp! ugorj-ot gyakorol.Ki szereti a mamát? kérdésre nem puszit kap, hanem szájon nyalja a kutya. Bizony, egy szeretetlen szülő ne csodálkozzon, hogy visszakapja, amit adott.
2015. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
16%
Anyád kutyabu..zi. Sok ilyen van, ahogy a kommentekből is latszik. Ha a gyerekem sz@r körülmények közt lenne es megtehetném, hogy segítek akkor biztos nem egy dögre költenek. Tok mindegy hány éves a gyerekem, mindig seg
2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%
*geitenek neki.
2015. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 23-as;azt nem írta a kérdező,hogy rossz körülmények között él,és neki lenne szüksége a kutyára fordított pénzre.

Lehet,hogy arra gondol,hogy a több százezerből neki jobban esett volna valami más.

A minden ,amit a kutya megkap,az neki kéne.

DE hát amikor a kutya kap egy szőrme ágyfélét,abból neki semmit se lehetne venni.A neki való szőrme égyfélére meg már lehet,hogy egyáltalán nem lenne pénzük,mert az 10-20-szor annyiba kerülne.

Az is lehet,hogy a szülők inkább magukra költenek kevesebbet,hogy a kutyára tübbet tudjanak.

Nem tudunk eleget.

2015. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
Jo, hat valóban nem tudunk eleget. Csak feltételeztem hogy a kérdező nem lehet annyira hülye, hogy egy kutyára féltékeny, ha egyszer mindene megvan...persze sose lehet tudni :D
2015. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
85%

valaki leírta a szeretet szót is.

Az én verziómnak ez a sarokköve.


Egy szülő nem úgy segíti a gyerekét, hogy tömi pénzzel. hanem megtanítja, hogy megéljen a saját lábán. Pl dolgozni, stb.


Sajnos látok olyan anyát, aki veszi az 50éves munkanélküli fiának a cigit, és a piát is, pedig az elvonóban már elég jól taplra állították.


Ekkor megkérdezem. Mi is a szeretet?

Inkább költené kutyára ....


De mondom, ez csak egy verzió....

A vós szereplőket nem ismerjük.

2015. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
valós
2015. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%
A 27-es nek nagyon igaza van! Kedves gyerekek! Ne azt higgyétek,hogy "kötelesek" vagyunk gyerekeinkre áldozni mindent, erőnkön felül is?! Én is ebben a "hajóban" evezek.A lányunk 24 éves és még elkezdett egy másik egyetemet. /a többit nem fejezte be/. Fizetősre jár,nem dolgozik csak nyáron két hónapot. Nyugdíjasok vagyunk és én már nem tudom finanszírozni Őt,de az apja igen akarja és napi renden van a veszekedés.Ráadásul rokkant vagyok és itthon semmit nem segít. Egy év múlva végre végezne de bejelentette,hogy még 2 évet ráhúz mert ezzel nem ér semmit. Ilyen esetben mit várnátok mint gyerekek,meddig kell még taníttatni a gyereket. Szakközép iskolában végzett egy teljesen más szakon. Ráadásul megismerkedett egy fiúval most az is idejár nem dolgozik,az Édesanyja egyedül tartja el. Hol rontottuk el? Én tudom teljesen az Apja hatása alatt van,tőle mindent megkap! Jó volt leírni,hogy ilyen is van és amint látom több és több gyerek van aki kihasználja a szülőket!
2015. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Savlekotő ***** válasza:
Lehet a kutya normálisabb..
2021. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!