Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Leszólnak mindent, már semmihe...

Leszólnak mindent, már semmihez nincs kedvem. Hogy maradjak erős?

Figyelt kérdés

Évekig próbáltam nem tudomást venni ezekről a dolgokról, de kb 1 éve már nem megy..

Veszek egy szép ruhát, úgy leszólják, hogy többet nincs kedvem ránézni sem. És mindennel ez van... Hobbi, elfoglaltság, könyv, bármi, amire a saját pénzemet költöm.. Nem szórom a pénzt, most épp a kozmetikus miatt akadt ki anya (2 éve nem voltam) , mert mondta a nő, hogy járhatnék gyakrabban, nagyon csúnya a bőröm, erre anya vagy 15 percig azt magyarázta, hogy mekkora csaló, le akar engem húzni, stb.

Ott tartok, hogy már semmihez sincs kedvem, nem érdekel semmi, teljesen depressziós lettem.. Bármi, aminek örülnék, azt ők leszólják... :(


2015. febr. 23. 20:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Régebben, ha elhordott volt a cipőm, kértem újat, de most már az sem érdekel, hogy teljesen széthordott, egyetlen egy nadrágot hordok minden egyes nap, mert már az sem érdekel szinte, hogy hogy nézek ki..
2015. febr. 23. 20:29
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha a saját pénzedből fizeted ezeket, miért kell róluk beszámolnod a szüleidnek? Szerintem egyszerűen ne mondd el nekik, hogy éppen mire költöttél és kész. Gondolom az nem segít ha azt mondom, ne foglalkozz velük...
2015. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mert régen örültem egy szép ruhának, gondoltam, ők is örülnek majd.. Most meg csak beszélgettünk pár percet, és akkor szóltam el magam.

Nehéz nem figyelni erre, rossz passzban vagyok 1,5 éve, és ők csak rontanak a helyzeten..


Közöm sincs a régi önmagamhoz, olyan igénytelen lettem.. :(

2015. febr. 23. 20:38
 4/26 A kérdező kommentje:

Meg múltkor megkértem apát, hogyha már úgyis megy a dokihoz, irassa fel nekem is a gyógyszereimet, erre itthon kiakadt, hogy ezek nem használnak semmit, minek veszem én ezt meg, felesleges, stb.

A vicc tudjátok mi? Ő is ugyanazt a vernyomasgyogyszert szedi. Neki bezzeg az kell, neki jó.

2015. febr. 23. 20:42
 5/26 anonim ***** válasza:

Pszichológuson nem gondolkoztál? A depresszió miatt.

Mondjuk a szüleidnek sem ártana.

2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5000 ftos cipőre sem költök, pszichológus még drágább...
2015. febr. 23. 20:56
 7/26 anonim ***** válasza:
Ideje lenne változtatni. Nem? Első lépés, pszichológus. Tényleg segít.
2015. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tekintsétek tárgytalannak a kérdésemet. Nem akarok tovább élni, elég volt ennyi belőle.
2015. febr. 23. 21:41
 9/26 anonim ***** válasza:

Ennyi sorstársat!

Ugyanez velem is.

Ó, ne add fel!

Mondjuk pont jó mondja, én is ma este gondolkodtam a "véget vetek mindennek"-en.

Ne adjuk fel, jó?

Se te, se én.

2015. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen az én anyám is, csak mellé még löki az érzelmi zsarolást is, vérig sértődik, ha olyat merek venni a saját pénzemből ami neki nem tetszik. Úgy maradj erős hogy ne mondj el nekik semmit, amit nem feltétlenül muszáj, így nem tudnak mibe belekötni. Ha meg mégis belekötnek, mert pl látják, hogy vettél valamit, engedd el a füled mellett, bármit mond, ne válaszolj rá érdemben, maximum annyit, hogy aha oké vagy nem baj, nekem tetszik.
2015. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!