Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg beteges ha 26 évesen...

Tényleg beteges ha 26 évesen időnként hazamennék aludni?

Figyelt kérdés

Anyummal korábban csak ketten éltünk, -laktam már távolabb tanulmányok miatt, de hazajártam hetente, nagyon szoros a viszonyunk, -most 3 hónapja van egy párom, aki szerint gyerekes és beteg dolog hogy ha akár csak egy éjszakára is hazamennék aludni mondjuk 3-4 hetente. (30 km-re lakunk anyum tőlünk).


Az most már nem okoz gondot ha hazamennék csak "úgy" egy egy hétvégén - korábban is is probléma volt- de az éjszakákból nem enged.. Lényegében választás előtt vagyok vagy elfelejtem ezt az otthon-alvós dolgot vagy nem folytatja tovább.


Tényleg extrém igény hogy néha egy picit távol legyek? Minden időt együtt töltünk egyébként, van egy albérletem, amit nem adtam még fel, de nem használom, mert lényegében már ott lakom nála..


Vagy ez egy 3 hónapos kapcsolatban még nem normális?


Azt mondja hogy ha pl. pénteken munka után hazamegyek pár órára az semmit se ér (úgyis este max 9-10ig lennénk fenn este utána meg aludnék, akkor meg miért nem inkább vele alszom), inkább menjek szombaton vagy vasárnap napközben... De szerintem meg az nagyon "veszteség", ha a közös programokkal teli, tartalmas hétvégénk (szombatunk) veszik el ezzel...



A másik lehetőség szerinte h menjek pénteken 4 után haza, de este 9-10kor jöjjek vissza hozzá...



2015. febr. 24. 10:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
35%

egyezzetek meg h minden hónap 3. hétvégéjén ott alszol egy napot ...péntek délutántól szombat délelőttig !

azért az már elég beteges h 30 napból 1 napot nem bír ki nélküled !


szal mond meg neki h nem vagy biztos a kapcsolatotokban mert ö ilyen feltételeket állít - ez nem megengedett dolog !

max extrém esetben lehet feltételeket szabni !(alkohol drog stb...)

az albérlet azért van mert ö így áll hozzá !


am meg az az érzésem h téged nagyon befolyásol ez a pasi !

tess a sarkadra állni és bizonyos neked megfelelő dolgokból nem engedni

aki gyenge azt irányítani fogják ! és amint látom ez a pasi ezt akarja !

2015. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyen igazam, de nekem az az érzésem a kérdést és a válaszokat olvasva, hogy a párod birtokolni akar téged. Az sem kizárt, hogy mentálisan sérült. Ezt már most állítsd le, mert később még rosszabb lesz. Még nem késő szakítanod. Kegyetlenül hangzik, de tapasztalatból beszélek.
2015. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat igyekszem alaposan átgondolni mi lenne a legjobb...
2015. febr. 24. 12:15
 24/39 anonim ***** válasza:
62%
Undorító az ilyen, mikor 3 hónap után ennyire ki akar sajátítani... Én elgondolkodnék a helyedben, hogy alig ismerred még, de teljesen magához akar láncolni, hogy ez mennyire normális (szólnék, semennyire)
2015. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
59%

3 hónap... az gyakorlatilag semmi. Engem már az megdöbbentett hogy együtt éltek ennyi idő alatt, nemhogy el sem akar engedni többet.

Persze hogy megvan az igényed az egyedüllétre, egyszerűen még nem vagytok az "összeköltözős" szakaszban.

Mi még csak ekkor kezdtünk el napokra együtt aludni a párommal, előtte még nem ért be rá a dolog, szinte félidegenek voltunk egymással.


Az a nem normális, hogy ilyen rövid kapcsolat után már így rád csimpaszkodik. Ha már most be mer ilyet játszani, mi lesz később, ha valóban kimutatja a foga fehérjét?

Én nem adnám fel sem az albérletet, sem a jó kapcsolatot anyukámmal a helyedben.

Érthető az ilyen kirohanás, több éves együttlét után, de nem így.

2015. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, milyen az, ha egyedüllétre vágysz, én imádok egyedül lenni.


De ez az ottalvás... nem tudom, nem gyerekes, csak számomra érthetetlen. Ha azt mondod, reggel 6-ig fenn vagytok, beszélgettek, kártyáztok, zenét hallgattok, azt mondom, normális, de így, hogy öntudatlanul fekszel az ágyban - így nincs értelme.


Vagy ha ennyire igényled a külön alvást, miért alszotok külön ágyban?

2015. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azert furcsa ez az egesz.

Minek koltoztel hozza, ha meg nem vagy kesz a kozos eletre?

Ha meg kesz vagy akkor minek tartod fenn az alberletedet?

Ez igy nem normalis szerintem.

Lehet feltekeny valamiert azert nem tetszik neki, hogy nelkule akarsz otthon aludni.

Viszont mar egy par vagytok igy nem ertem miert nem kozosen latogatjatok a szuloket?

2015. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
47%

Mindezt én azért nem értem, mert a párommal havonta-2havonta hazajárunk meglátogatni a szüleinket..és akkor nemhogy 1 estét, de kettőt is ott alszunk. A teljes hétvégén ott vagyunk.


Ugyan nem élünk együtt a párommal, de én olyan 3-4 hetente mindenképp hazalátogatok és ha ráér, akkor jön velem. Hozzájuk olyan 2-3 havonta megyünk, mert sok elfoglaltsága van és csak ilyen ritkán adódik szabad hétvégéje..én ilyenkor általában megyek, hiszen tudom úgy alakítani a dolgaimat.


Ha valaki megszabna nekem egy ilyet, mint neked a barátod, akkor mehetne amerre lát. Nem érdekelne.


Most megszabja ezt..késbb meg majd mást..bármit ami neki nem tetszik.


Nem adnám fel ezt a kapcsolatomat a szüleimmel egy pasiért.. Találsz te olyan embert, aki tisztel, megbecsül, és szereti a családodat. Innentől kezdve pedig ő is szívesen megy majd vele.

2015. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
16%
Basszus, most vettem észre..3 hónapja vagytok együtt? Viccelsz?? Menekülj ebből a kapcsolatból!! Komolyan!
2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Szoktuk egymás szüleit együtt is látogatni csak néha nekem erre lenne igényem h külön is legyek.. Nem gyakran csak néha tényleg pár hetente..



Az albérlet/összeköltözés téma is egy picit kompromisszum volt én nem akartam még feladni, korainak éreztem, szeretek/imádok vele lenni, meg jó is ez a közös élet, de valahol az volt a fejemben hogy az albérlet ha bármi így az elején nem jönne össze, jól jönne..


De érthető hogy ez benne bizonytalanségot szül..

2015. febr. 24. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!