Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg beteges ha 26 évesen...

Tényleg beteges ha 26 évesen időnként hazamennék aludni?

Figyelt kérdés

Anyummal korábban csak ketten éltünk, -laktam már távolabb tanulmányok miatt, de hazajártam hetente, nagyon szoros a viszonyunk, -most 3 hónapja van egy párom, aki szerint gyerekes és beteg dolog hogy ha akár csak egy éjszakára is hazamennék aludni mondjuk 3-4 hetente. (30 km-re lakunk anyum tőlünk).


Az most már nem okoz gondot ha hazamennék csak "úgy" egy egy hétvégén - korábban is is probléma volt- de az éjszakákból nem enged.. Lényegében választás előtt vagyok vagy elfelejtem ezt az otthon-alvós dolgot vagy nem folytatja tovább.


Tényleg extrém igény hogy néha egy picit távol legyek? Minden időt együtt töltünk egyébként, van egy albérletem, amit nem adtam még fel, de nem használom, mert lényegében már ott lakom nála..


Vagy ez egy 3 hónapos kapcsolatban még nem normális?


Azt mondja hogy ha pl. pénteken munka után hazamegyek pár órára az semmit se ér (úgyis este max 9-10ig lennénk fenn este utána meg aludnék, akkor meg miért nem inkább vele alszom), inkább menjek szombaton vagy vasárnap napközben... De szerintem meg az nagyon "veszteség", ha a közös programokkal teli, tartalmas hétvégénk (szombatunk) veszik el ezzel...



A másik lehetőség szerinte h menjek pénteken 4 után haza, de este 9-10kor jöjjek vissza hozzá...



2015. febr. 24. 10:27
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
igen ezért vagyok magamban én is bizonytalan és lelkifurdalásom van, lehet hogy a 3 hónaposan még nem kellene h igényem legyen a hazamenetelre?... :( Talán ha már 1-2 éve együtt lennénk normális lenne ez az érzés.. Nem tudom..
2015. febr. 24. 10:49
 12/39 anonim ***** válasza:
62%

Vigyázz ez olyan mértékű beteges ragaszkodás a párod részéről, aminek akár az is lehet majd a következménye hogy előbb elmar a barátaidtól, elmar a családodtól, hogy senkid ne legyen rajta kívül és az életed csak körülötte forogjon.

Ha 3 hónap után fenyegetőzik, hogy elhagy, ha nem úgy csinálod, ahogy neki tetszik, akkor menjen is. Mert tudod ezt hívják érzelmi zsarolásnak!

Mi lesz a következő lépése? Testi fenyítés?


Teljesen normális dolog, hogy fontos számodra az édesanyád, és mindig is legyen az. Családod mindig csak egy lesz, párod még ki tudja mennyi lesz. Ez egyáltalán nem beteges még a részedről, hogy hetente szeretnél nála aludni, főleg így hogy nem is egy városban laktok.

2015. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
eléggé kétségbe vagyok esve úgy érzem nem tudok mindkét irányba megfelelni, mindketten fontosak nekem, nem akarom h anyu hálátlannak tartson, a párom meg éretlennek..
2015. febr. 24. 10:52
 14/39 A kérdező kommentje:

Talán én vagyok a hibás, h egy ilyen rövid kapcsolatnál egy pici egyedüllétre van igényem..


De ettől én nem szeretem őt kevésbé csak szeretek néha egyedül lenni, lehet h anyuval csak 2-3 órát lennénk együtt mondjuk péntek este, de a többi időben sem bánnám néha az egyedüllétet... Szombat reggel mennék vissza hozzá..


Ettől félek h lehet tényleg nem nornélis dolog gy friss kapcsolatnál.


Gondolom ez bozonytalanítja el a páromat.

2015. febr. 24. 10:55
 15/39 anonim ***** válasza:
79%

A párod miért nem megy veled, amikor meglátogatod anyukádat?


Amúgy meg kíváncsi lennék, hogy ha egy 26 éves fiú írta volna ki ugyanezt a kérdést, hogy hazamegy az anyukájához aludni, akkor milyen válaszok születtek volna...

2015. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
58%

De értsd meg, hogy nem éretlenség az, hogy az egyedül élő édesanyádat szeretnéd hetente meglátogatni. És nem a szomszédba ugrassz át, és ott akarsz ott maradni. OK 30km sem távolság ma már, de ha megoldható, akkor miért ne maradj? Megmagyarázhatod a párodnak, hogy igen lehet éjjel csak alszotok és nem csináltok semmit, de jobban tetszene neki ha éjjel utazgatnál?

Itt nem te vagy az éretlen hanem a párod. Tizenévesen vártam el, hogy minden körülöttem forogjon és csak én számítsak. Neki nem nőtt még be a feje lágya.....

2015. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
volt olyan is h ő jött, sőt most felvetettem neki h pénteken ott alszom, szombaton délben meg jöjjön át ebédre és együtt jöjjünk haza hozzá..
2015. febr. 24. 10:59
 18/39 A kérdező kommentje:
Ráadásul most az albérletből való kiköltözést is szombatig meg kéne ejtenem, ezt kérte, mert márciusra ígértem.. De ha most hazamegyek akkor az csúszik..
2015. febr. 24. 11:01
 19/39 anonim ***** válasza:
31%

Még mindig nem válaszoltál: miért kell éjjelre ottmaradnod?

SZámomra továbbra is beteges, nagyon...

2015. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
67%

Az a beteges, hogy a párod nem mer egy éjszakát otthon maradni egyedül :)

Nem véletlenül költöztetett ilyen gyorsan magához. Neki van valami baja, nem neked.

2015. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!