Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bennetek előítéletet táplálna...

Bennetek előítéletet táplálna egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Anyukám össze fog jönni egy néger pasassal. Rendes embernek tűnik szerintem rendesebbnek mint anyum régebbi partnerei. De félek hogy az emberek előítéletesek lesznek...ti mit gondolnátok egy ilyen kapcsolatról?

15/l



2015. febr. 25. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekelne. Pont az érdekel hog a szomszéd Juliska néni kivel jön össze.
2015. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az egyik barátnőm jött össze egy feketével. A barátnőm fehérebb már nem is lehetne :D Igazából nem gondoltam semmit, mikor megláttam őket, csak azt, hogy de baró a kontraszt :D
2015. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám, hogy a középkorú nő szereti a csokifütyköst. Gáz.
2015. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok előítéletes, függetlenül a tapasztalatoktól. Van fekete ismerősöm, aki nagyon rendes, és olyannal is találkoztam már, aki aligha esik ebbe a kategóriába.


Anyukád helyesen teszi, ha nem zavartatja magát, hogy mit gondolnak mások. Te magad is elismered, hogy rendes embernek látod, hát adj egy esélyt, hogy megismerd.


Nem téged kell zavarnia, hogy mit gondolnak mások. Ha valaki ujjal mutogat másokra csak a külsőségek miatt, azzal magát írja le.

2015. febr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyesek nagyon szánalmas dolgokat írkáltak sajnálom őket.... Aki pedig segített annak nagyon szépen köszönöm :)
2015. febr. 26. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!