Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám elvette a telefonomat, és a nevemben írogat az exemnek?

Figyelt kérdés
Objektív szemmel nézve a volt barátom maga volt a tökély: vicces volt, figyelmes, kedves, udvarias, odaadó, és nagyon szeretett. Csak az volt a baj, hogy kezdtem magamat elhagyni mellette: nem lustaságból, hanem mert elvárta, hogy állandóan vele legyek, és ezáltal mindenhova rohannom kellett, hogy kielégítsem az igényét. Az elején még ment, utána kezdtem összeomlani, hanyag lenni. A végén szinte teljesen tönkrementem, és már kimozdulni sem volt kedvem. Másfél évig bírtam mellette, utána szakítottam vele. Anyám imádta a srácot, szerinte nem érdemeltem meg, és sokszor hangsúlyozta, nem érti, mit eszik rajtam. Szerinte ő egy imádnivaló, cuki srác, én meg fölényes bunkó hárpia. Sokszor mondogatta: ha nem szeretem, szakítsak vele. 3 hónap után összeszedtem a bátorságomat és otthagytam. Azóta megbolondult. Amikor hazajöttem, követelte, hogy mondjam meg neki, hogyan szakítottunk, elvette a telefonomat, és azóta sem adja vissza. Onnan tudom, hogy a párommal beszélget, hogy reggelenként én kelek fel elsőnek és a töltőn lévő telefonban olvasom a beszélgetéseket. A nevemben ír neki! Amikor meglátja, hogy nálam van, kicsavarja a kezemből, és elteszi a nadrágzsebébe. Volt olyan üvöltve követelte, adjam vissza a telefont. Azt mondta, hogy a telefont ő vette, joga van visszakérni. És amíg az ő főztjét eszem, az ő pénzéből öltözködöm, vásárolok, járok különtanárhoz, nincs jogom beleszólni. A fejemhez vágja, hogy én nem tanulok, csak döglök egész nap. Igazából ez igaz: tavaly ősszel kezdődött, amikor a párom elvárta tőlem a 100%-os figyelmet. De olyan szinten, hogy azt az időt is sajnálta tőlem, amikor tanultam. Kb. 3 hónapig "ingáztam", utána kezdtem lecsúszni. Jelenleg ott tartok, hogy napokig nem fürdök, bukásra állok 2 tárgyból, nem járok sportolni, pedig imádtam. Nincs kedvem semmihez, emberek közé sem akarok menni, legszívesebben csak a szobámban gubbasztanék egész nap.
2015. febr. 25. 19:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Anyádnak szerezz elme orvost.
2015. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerezz egy sajat telefont es kartyat. Hasznaltan par ezerert vehetsz keszuleket, nem kell okosse, es meg olcsobban vehetsz kartyat is. Anyadnak nem kell rola tudnia. Amikor megvan elkuldod az uj szamod mindenkinek, legfokebb az exednek. Megirod neki, hogy bocs, hogy csak most szolsz, de hetek ota ez az uj szamod, mert a regit elhagytad(anyad hetek ota nem adja vissza), de gondoltad neki is megadod. Vagy valami kamu szoveg. Igy talan feltunik neki, hogy nem veled enyeleg, hanem massal. Nekem gyanus kicsit, hogy anyad beleszeretett a tokeletes exedbe. Ha kiderul, mit csinal, talan eszreveszi magat es magaba szall.
2015. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%

Most tényleg lepontoztál, amikor én adtam az egyetlen hasznos és megszívlelendő tanácsot? Kelj fel és sportolj! Ez az egy fog segíteni rajtad. Amíg otthon rohadsz az idióta anyáddal, aki nem hagyja, hogy éld a saját életedet, addig nem is lesz jobb semmi!


Tanulj, hogy jobb jegyeid legyenek, hogy jobb munkád lehessen, és minél hamarabb megszabadulhass az anyádtól. Árt Neked a közelsége!


És az Istenért, Te is tudod, hogy a fő problémád az, hogy leszarod saját magadat és nem mozogsz!

2015. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le.
2015. febr. 25. 19:44
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem olvastam el a válaszokat, de amit tanácsolni tudok:


1. Pszichológus felkeresése, akivel együtt közösen rendbe teszitek a 0 önbizalmadat.


2. A az exed nyilván tudja már, hogy nem te írsz neki, így ezzel ne foglalkozz.


3. Ha az Anyám ilyent tenne velem, akkor lelépnék, mert normális, szerető ÉDESANYA nem kavar a lánya háta mögött.

2015. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Tipikus depressziós tüneteket mutatsz. Szedd össze magad, és menj el a házi orvosig, és meséld el neki hogy hanyagolod magad, nincs semmihez kedved. Segíteni fog!
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Miről beszélget vele a nevedben? Én talán hagynám is, nem a te problémád, hogy hitegetik az exedet, ennyi küzdelmet nem ér meg az, hogy megvédd.
2015. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
igazából nem olvastam el, hogy pontosítsak. Csak belepörgetek, és a dátumot nézem.
2015. febr. 25. 20:12
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza van! Össze kell szedned magad. Kezdj el otthon sportolni! Pl: jóga. Ki se kell menni a szobából.

Tanulj!

Ne sajnáltasd magad, borzalmas mit tesz veled anyád, de vissza kell szerezni azt a 3 hónapot.

2015. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Pattintsd el a SIM kártyát, és vegyél újat a saját nevedre. Aztán sürgősen keress fel egy pszichomókust, mert az hagyján, hogy depressziógyanús vagy, de ahogy elnézem, az önértékelésedet is rombolja a környezeted, és ezt meg kell tanulnod ignorálni.
2015. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!