Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha az amúgy értelme...

Mit tennél ha az amúgy értelmes, kicsit visszahúzódó gyerekedről kiderülne, hogy drogos?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 23:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak teórikusan kérdezem, nincsen gyerekem aki csinálná, csak érdekelt, hogy mások hogy reagálnának.
2015. márc. 3. 17:02
 12/13 anonim válasza:

2-es válaszoló.


"Nem engedem, hogy a testvéreit is a mélybe húzza, vagy miatta szenvedjenek mások."


Ez nagyon megfogott ! Nem azt írtad, hogy akkor se csinálnék semmit, elnézném, hogy tönkretegye a testvéreit, mert a gyerekem. Nem csinálhatok rosszat vele mert a gyerekem és inkább elnézek neki mindent, beleértve azt is, hogy tönkreteszi a családot és a testvéreit.



Nekem egészen más jellegű problémám volt. Nővérem és apám tönkretett irigységből, féltékenységből. Apám elkezdte, nővérem befejezte. Ez 7-8 évig tartott és a mai napig ez van. Mivel annyira leépűltem, hogy már nem hiszem talpratudok állni. Kértem anyámat akkoriban segítsen rajtam, mert tönkremegyek, elkallódok, de nem segített. Elnézte, ahoyg az évek során leépülök idegileg teljesen. Az volt amegoldás emléxem, hogy adott fél xanaxot és elmentünk otthonról sétálni. Sokszor annyira felhúztak, hoyg remegtem, de anyám elnézte. Egy rossz szót nem szólt a nővéremnem, mert a gyereke ő is és hát ne mszól neki rosszat. Apám meg...Anyám mág kb 8 éve válik tőle..akkor képzelhetitek mi van.

Amikor anyámnak mondom mostanában ezeket a dolgokat, hogy ne msegítettél rajtam, elkallódtam, most már nem tudok magamon se segíteni stb...képzeljétek rosszul van.

Azt mondja inkább köszönném meg hogy melelttem volt.


Azt megköszönhetem neki, hogy elnézte hogy az évek során tönkrementem nővérem és apám által, és hagyta ezt.


Csak annyit írnék még , hogy kár, hogy nekem nem ilyen anyám van mint te, akkor biztos nem kerűltem volna ilyen helyzetbe mint abibe most vagyok.

2015. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Előző vagyok.


Hogy írjak is vmit a kérdésre.


Én személy szerint nagyon is elgondolkozok azon, hogy kipróbáljam a drogot. Mivel el akarom felejteni ezt a rémálmot amibe kerültem a családom miatt. Legalább pár órára.

2015. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!