Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mostoha apámnak mindig...

A mostoha apámnak mindig feláll ha velem van. (nem sexuálisan van velem, hanem pl. ha beszélgetünk. ) Mit tegyek? Ez egyáltalán normális?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem vagy ilyesmi, de az ember szeme megakad az ilyenen. És nem csak egyszer láttam, hanem többször is. Sokszor ölel meg (többször mint az öcsémet) és ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magamat. Még csak 2 éve lakunk együtt.

13 éves vagyok, de 15nek is kinézek. Ezt nem úgy értem, hogy sminkelem magamat, vagy ***ruhába járok, hanem mert egyszerűen fejlett vagyok.

Nem hordok kihívó ruhákat se, sőt a közelében próbálok minnél előnytelenebbül öltözködni.


Kérlek segítsetek....



2015. márc. 9. 18:10
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
20%
Sajna ez természetes,egészséges folyamat. Beszélj vele.
2015. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális és nem természetes - ne higgy senkinek, aki azt írta, hogy ez e férfi rendjén való reakciója. Nem.

Minél hamarabb beszélj édesanyáddal, mert legrosszabb esetben molesztálás vagy - Isten őrízz - erőszak lehet belőle.

Vedd komolyan a figyelmeztetést, védd be magad!

2015. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
78%
igen, természetes, ha egy férfi szexuálisan vonzódik egy nőhöz, de nem egy 13 éves kislányhoz, basszus, itt mindenki analfabéta vagy aberrált, aki szerint ez oké?
2015. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
18%

Ez NEM természetes,

mint ahogyan az sem természetes, hogy egy 13 éves kispi*sa a nevelőapjának a farkát stíröli naphosszat!!


Azt viszont el tudom képzelni, hogy a nyiladozó szexualitását próbálgatja, és direkt kivillant ezt-azt és "várja a hatást".

Az a baj, hogy itt mindenki készpénznek veszi amit -esetleg- ez a kis csaj összehazudik.

Mert ugye azt senki sem gondolja komolyan, hogy a kétéves együttlakás alatt, kizárólag csak nyakig begombolkozva mutatkozott a pasas előtt a csaj!!


Amúgy a kiscsajnál látszódik, hogy próbál már "nagylánynak" látszani, hiszen saját magát már 15 évesnek "öregíti", és "fejlettnek" állítja be magát.

Sajnos az agya nem fejlődött együtt a testével és az ilyenek miatt szoktak meghurcolni normális embereket is!


Le lehet pontozni, de nem kellene mindent elsőre elhinni minden kérdésírónak, akik valljuk be, hogy nem minden esetben az ártatlanság mintapéldányai...

2015. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
8%
Nem helyeslem amit tesz a mostoha apa,de attól még nem biztos,hogy pedofil ha egy 13 éves,jól fejlett lány szexuális izgalmat vált ki belőle.Nyilván kerülnie kellene az ilyen helyzeteket,de az is érdekes,hogy a kedves kérdező valóban honnan és miből látja "mindig" ha feláll a mostoha apja farka?
2015. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy mindi.

És nem álítom be magamat 15évesnek, hanem a szüleim és a barátaim is mindig azt mondják.

Nem mondtam hogy pedofil, csak megkérdeztem hogy miért van ez.

Az igaz hogy látott már lengébb öltögetben is, de ha a kedves válaszoló tudna olvasni, láthatná hogy a kérdésben fel van tüntetve hogy: az utóbbi időben próbálok visszafogotabban öltözködni.

Most miért vagyok hazug p*csa? Itt élsz velem és látod mi történik? Nem. Úgyhogy kérlek, ne mondj már le egy oldalnyi szöveg után.

Nen figyelem azt hogy milyen állapotban van a farka, de ha egyszer ott ül előttem, akkor az ember azt észreveszi...!

2015. márc. 10. 06:45
 27/46 A kérdező kommentje:
De bocs mondtam hogy mindig. de azon bem azt kell érteni hogy én most mindog azt lesem..! Azért van jobb dolgom is. De ha egyszer észreveszem...
2015. márc. 10. 06:49
 28/46 anonim ***** válasza:
0%

egeszen konkretan hogyan is latod hogy most eppen milyen allapotban van a farka?

Mert ha alsogatyaban maszkal merev farokkal, akkor oke, de ha van rajta rendes alsonadrag es nadrag akkor nem latod...


szerintem is kamu.

2015. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
jó akkor kamu... hagyjuk inkább az ember már egy kérdést se tehet fel anélkül hogy valakinek nem tetszene a dolog...
2015. márc. 10. 08:34
 30/46 anonim ***** válasza:
19%

nem arrol van szo hogy nem tetszik, hanem arrol hogy nem mondasz igazat.


En ferfi vagyok, a farkam se kicsi de garantalom neked hogy nem veszed eszre ha merev ha normal ruhaban vagyok.


Ugyhogy ket eset lehetseges:


1. bekepzeled hogy te most egy allo farkat latsz, holott eppen a nadrag termeszetes gyurodeset vizslatod eppen.

2. valamilyen hatso szandekod van az egesszel, mondjuk megvadolod a neveloapad, mert el akarod tavolitani.


13 eves fejjel nagy valoszinuseggel nem fogod fel mennyire kenyes temaba nyultal. Azt ajanlom neked hogy jol gondold at mit teszel, mit mondasz.


Ha valos problemad van, kerj segitseget. Ha nincs, akkor meg ne jatsz a tuzzel.

2015. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!