Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mostoha apámnak mindig...

A mostoha apámnak mindig feláll ha velem van. (nem sexuálisan van velem, hanem pl. ha beszélgetünk. ) Mit tegyek? Ez egyáltalán normális?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem vagy ilyesmi, de az ember szeme megakad az ilyenen. És nem csak egyszer láttam, hanem többször is. Sokszor ölel meg (többször mint az öcsémet) és ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magamat. Még csak 2 éve lakunk együtt.

13 éves vagyok, de 15nek is kinézek. Ezt nem úgy értem, hogy sminkelem magamat, vagy ***ruhába járok, hanem mert egyszerűen fejlett vagyok.

Nem hordok kihívó ruhákat se, sőt a közelében próbálok minnél előnytelenebbül öltözködni.


Kérlek segítsetek....



2015. márc. 9. 18:10
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

En is eszreveszem nadragon keresztul is ha pl. ferjemnek all a farka. Az 5 eves kislanyom is eszrevenné. Szoval hagyjuk ezt a nem latszik dolgot. Ha az ember nem azt figyeli, akkor is benne lehet a periferiajaban.

Kerdezo, szerintem szolj anyukadnak! Annak idejen anyammal is hasonlo történt csak a nagybatyjaval. o szolt a nagyimnak, utana szerencsere soha tobbet nem talalkozott azzal a perverzzel. Nagyon nem normalis dolog.

2015. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%

"En is eszreveszem nadragon keresztul is ha pl. ferjemnek all a farka. Az 5 eves kislanyom is eszrevenné. "


Ez egy nagy baromsag. Attol fugg milyen nadrag, milyen alsonadrag.

2015. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig észreveszem nadrágon keresztül, elég feltűnő...
2015. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak. Ne hallgass a sok gyermektelen, aberrált farokra. Már az is túlzás egy kapcsolatban, ha bármilyen más nőre feláll neki, na de hogy az elvileg "szerelme" gyerekére??? -.- Nem csoda ha nincs senkijük, aztán osztják itt az észt. Szólj anyukádnak, segíteni fog.
2015. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
5%

". Már az is túlzás egy kapcsolatban, ha bármilyen más nőre feláll neki"


Hogy te milyen sikbuta vagy...

2015. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy elnézem itt minden férfi próbálja abba az illúzióba ringatni magát, hogy nem látszik, ha áll a farka :D

Középiskolában állatira visszafogott csaj voltam, még csak nem is öltözködtem feltűnően, sőt... bő rockerpólóban és hasonlóakban jártam, de már akkor volt egy alakom, szóval sok "haver" lengett körbe. Kb. kétnaponta fülön csíptem valamelyiket álló farokkal, pedig sosem néztem, mindig barátként tekintettem rájuk és nem férfiként.

Ahogy a férjemen is messziről látom, egyszerűen hacsak nem extrém bő a naci vagy extrém kicsi a látnivaló, van egy határozott vonala, ami kicsit távolabbról akkor is kiböki a nő szemét, ha csak a perifériás látómezejében van.

Szóval kedveseim, legközelebb ne vegyétek készpénznek, hogy nem látszik az :))


Kérdező, előbb próbálj meg rászólni a nevelőapádra. Én apósommal jártam tökéletesen így, egyszer képes volt még "véletlenül" a mellem is megfogni, akkor elküldtem a francba, azóta tartja a két méter távolságot.

Ha ez nem használ, akkor bizony anyukád része következik. Ha cikinek érzed, ahogy írták már, nem kell ezt így szó szerint megmondani, elég ha annyit mondasz, hogy zavar mennyire közvetlen veled. Meg lehet érteni, mégiscsak férfi és nem a saját apád.

2015. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
10%

Való igaz, messziről ki lehet szúrni egy méretes fszt, ha éppen áll. Csakhogy! Kérdező mondata:

"de ha egyszer ott ül előttem, akkor az ember azt észreveszi...!"

Ülő helyzetben a dákó a combokkal párhuzamosan merevedik fel. Azt pedig körülményes észrevenni.

2015. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
17%

De oké, tegyük fel, hogy valóban pajzán gondolatai támadnak. Ez itt nem az isteni ítélőszék, hogy már a gondolat is bűnnek számítson. Ennyi erővel minden szegény embert le kell csukatni, mert gondolatban kirabolt egy bankot. Na, nem, kérem! A fantáziáért még senkit sem kell pellengérre állítani. Mindenkitől elválhatna a párja, hisz mindenki fejében megfordult már, hogy vajon milyen lehet a szomszéddal, vagy a buszsofőrrel, esetleg a bérszámfejtő Piroskával.

Tény, hogy a lányos apák ilyen szempontból jobb helyzetben vannak, mert bennük kialakul egyfajta gátlás, de azért másik tábort sem kell alapból elítélni.

2015. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
igy van, ulo helyzetben rendes ruhaban tuti nem latszik. Nyilvan ha pizsamaban van vagy laza alsogatyaban es szovetgatyaban/melegitoben, akkor latszodhat, de szoros alsogatya+farmer kombonal ulve tuti nem.
2015. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
74%

Miquel, az előtted válaszoló vagyok :) Jogos amit írsz (bár nekem volt már szerencsém hasonlót ülő helyzetben is csodálni :)), viszont egy gond mégiscsak van: az ölelgetés.

Tudom milyen fajta ölelés az, én is azt kaptam mindig apósomtól. Kis finomka, nem tolakodó (míg fel nem bátorodik, ugye), de megvan a maga célja: nyilván nem csupa apai szeretetből taperol, hanem hogy legyen mire kicsavarni, amikor végre egyedül marad.

És EZ az, ami minden nőt zavar, nem maga a szexuális vonzódás ténye. Ez már valami fajta testi kontaktus.

Ezért is tanácsoltam első körben, hogy a férfit kell leállítani :)

2015. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!