Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok szülinapozni,...

Nem akarok szülinapozni, miért erőltetik?

Figyelt kérdés
Nem akarom a szülinapomat tartani, de hallom, ahogy szervezkednek, hogy ide megyünk étterembe, oda megyünk utána, stb. Már 1 éve mondogatom, hogy nem akarok több szülinapot tartani, ezek szerint nem értették meg.
2015. márc. 13. 18:55
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nálunk tökéletes a családi viszony. Hidd el örülnék, ha CSAK alkoholizmus lenne a probléma.
2015. márc. 13. 19:53
 12/35 anonim ***** válasza:
45%

Félsz az idő múlásától? Ó, te szegény...

Rossz hírem van, az anélkül is múlik, hogy ünnepelnél. Így is, úgy is öreg leszel, ráncos, a hajad megőszül, kihullik, kilókat szedsz fel, vagy csontsovány leszel, de fiatal tutira nem maradsz.

Menjél szépen, ha itt tudsz hisztizni, hisztizzél a családodnak is. Pár év múlva majd azon fogsz nyafogni, hogy a kutya se gondol rád.

2015. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
18%
Basszus nem szoktam ilyet mondani, de ha ennyire szar neked otthon akkor költözz el... Ha meg nem költözöl, akkor fogadd el, hogy az békés együttélésnek vannak bizonyos feltételei. Pl hogy nem drámázol meg hisztériázol fölöslegesen.
2015. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Alkoholista apa? Ó te szegény, mindjárt megsajnállak!

Na menjél szépen hisztizni máshová, senki sem kérdezte, alkoholista-e az apád!

Puszika

2015. márc. 13. 19:57
 15/35 A kérdező kommentje:

De milyen hisztiről beszéltek??? Normális hangnemben mondtam el eddig sokszor, hogy nem akarom tartani. Ez hiszti?


Vagy itt hisztizek? Láttok kamerán, vagy mi?:D

2015. márc. 13. 19:58
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

Te hülye vagy. Az idő akkor is múlik, ha nem ünnepelsz születésnapot. Gondolod, hogy attól, hogy te azt mondod, nincs több szülinap, a Föld megszűnik keringeni a Nap körül?

Menj pszichiáterhez.


BOLDOG SZÜLINAPOT!

2015. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy.
2015. márc. 13. 20:09
 18/35 anonim ***** válasza:
43%
Ezt mondom én is, hogy Te hülye vagy, jó hogy rájöttél.
2015. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom, te is rájöhetnél.

Nektek nincs saját gondolatotok, akaratotok? Nincs valami, amit sose akartok, szembe mentek a birkanyájjal?


Ja, így már értem...

2015. márc. 13. 20:12
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Én már rájöttem, hogy hülye vagy, miért jöjjek rá megint?


Jaaaaa. Gratulálok, hú de nagy egyéniség vagy, csak mert nem tartod a szülinapod! Azt hiszem, ekkora egyediség elég is az Univerzum Mestere címhez. Taníts még! Amíg meg nem érkeznek érted a fehér köpenyesek, sok okosságot írhatsz még. Ne tartsd magadban!

2015. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!