Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be Anyukamnak...

Hogyan valljam be Anyukamnak hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, mar volt kapcsolatom fiukkal, anya is tudott rola hogy van baratom stb. Viszont minden probalkozasom sikertelen volt. Megprobaltam ugy viselkedni mint az atlag, 18 evesen osszejottem egy fiuval.. nem volt az igazi. Ovis korom ota emlekszem hogy a lanyokat neztem, a lanyok tetszettek. Soha nem tudtam megerteni hogy mas baratnoimnek miert tetszik xy.. mert semmi vonzot nem lattam bennuk.

Megismerkedtem egy lannyal aki nagyon tetszett, miatta hagytam el a baratomat. 4 honapja vagyunk egyutt de ugy erzem hogy most tudtam lelkileg kiteljesedni. Vele nagyon jol erzem magam. Minden teren. Viszont anya elott titkolom az egeszet, es szeretnem mar oszinten tisztazni vele az egeszet. Mivel emiatt sokszor nem vagyok otthon es aggodik ertem, hazudnom kell neki..

Hogyan tudnam ugy a tudomasara hozni hogy ne utaljon meg engem? :/



2015. márc. 25. 10:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%
nem azt mondom ,hogy a kérdező nem leszbikus,de csak akkor álljon anyuci elé ha jóó pár év múlva is a lányokat szereti,sőt komoly kapcsolata lesz eggyel.Ugyanis ebben a korszakban az ember könnyen elbizonytalanodik és bemagyaráz magának mindent csak azért, mert az ember ilyen pl.: viharok dúlnak, akkor azt isten tette és ezt egyszerűbb megemészteni,hogy milyen körülmények kellenek hozzá stb. Én is nem vonzódtam a fiúkhoz gimiben és komolyan azt hittem akkor leszbi vagyok, hisz oviban is a fiúkkal szerettem játszani(haverok voltak és a lányoktól picit féltem) és autóval játszottam, utáltam a barbit és ki nem állhattam a habos-babos ruhákat. Sokáig kínlódtam hogy hova tartozom és mi van ha mindez azért van mert leszbi vagyok, és minden nő jobban odavan a női vonalakért, mert azok igenis szebbek,de ettől még nem leszünk leszbik. Most már férjnél vagyok és rájöttem, simán csak olyan fiúkkal jöttem össze akkoriban akik valójában abszolút nem volt a zsánerem ebből azt hittem egy férfi sem tetszhet nekem.Pedig csak pechem volt a férfiak terén...
2015. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira gáz... Mármint, nem az lenne a szülő-gyermek között a normális út, hogy őszinték vagyunk? Mi a frászért kell hazudni??? Miért kell eltitkolni dolgokat? Mi nem fogunk tudni rajta segíteni, csak a szülei. Akkor is ha leszbi, meg akkor is ha nem. Az anyja feladata ellátni tanácsokkal. Lehet, hogy most hirtelen lepadlóz attól, hogy a lánya így érez, de a lány eléggé elszánt és biztos az érzéseiben, az anyja elfogja fogadni és adhat neki tanácsot a jövőre nézve. Mert tegyük fel ki derül és a család többi tagja megtudja, például nagy szülők vagy a rokonság közül bárki. Az anyja egyedül aki megtudja védeni a lányát. Hiába 20 éves. Azért, hogy ő így érez még sokan fogják bántani és később ebbe egyenesen bele fog őrülni egy ilyen fiatal lány, egyedül, támasz nélkül.... Aztán ő is elzüllik majd, mint az átlag, mert nem fogja a helyét találni a világban.

Nézzetek már magatokba, hogy mit beszéltek. Atya világ. Biztos ennyire bizalmas a kapcsolatotok a szülőkkel, ha ilyen tanácsokat adtok. Pfff.....

2015. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
nem fogja helyét találni a világban ?! egy olyan világban ahol már szinte a hetero érzi szarul magát ,mert az ami és minden leszbi, meg meleg azon nyafog hogy nincs elfogadva miközben már minden téren ki van nyalva a seggük? Mondok egy példát, férjemmel sétáltunk a parton és egyszer csak nagy hévvel megcsókolt, mert olyan volt a pillanat erre valaki ránk szólt, hogy inkább menjünk szobára(mondtam oké igaza van) pár év különbséggel egy meleg pár szinte egymáséi lettek egy padon de egy kanyi lélek meg sem mert mukanni, mert hát melegek és még ő lesz leszólva ha beleszól... Úgyhogy hagyjuk, hogy a "mai" világban nem találná helyét. Ja és egy ismerősöm a ... klub tévécsatornától azért ment el , mert csak ő nem volt hajlandó csíra lenni és így nem került feljebb a ranglétrán
2015. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sokkal rosszabb a ki nem mondott utálat és ítélkezés, mint az amikor a szemedbe mondják. Ez pedig amit leírtál csak egy példa a sok közül. Rengeteget tudnék ellen példát mondani a saját környezetemből, ahol még meg is rugdosták őket... Szóval. Nem tartom helyesnek, hogy a szülő ellen beszélitek! Ki világosítsa fel, hogy mi érheti a nagy világban ha nem a szülő? Az ő feladata lenne, nem a miénk!
2015. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!