Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be Anyukamnak...

Hogyan valljam be Anyukamnak hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, mar volt kapcsolatom fiukkal, anya is tudott rola hogy van baratom stb. Viszont minden probalkozasom sikertelen volt. Megprobaltam ugy viselkedni mint az atlag, 18 evesen osszejottem egy fiuval.. nem volt az igazi. Ovis korom ota emlekszem hogy a lanyokat neztem, a lanyok tetszettek. Soha nem tudtam megerteni hogy mas baratnoimnek miert tetszik xy.. mert semmi vonzot nem lattam bennuk.

Megismerkedtem egy lannyal aki nagyon tetszett, miatta hagytam el a baratomat. 4 honapja vagyunk egyutt de ugy erzem hogy most tudtam lelkileg kiteljesedni. Vele nagyon jol erzem magam. Minden teren. Viszont anya elott titkolom az egeszet, es szeretnem mar oszinten tisztazni vele az egeszet. Mivel emiatt sokszor nem vagyok otthon es aggodik ertem, hazudnom kell neki..

Hogyan tudnam ugy a tudomasara hozni hogy ne utaljon meg engem? :/



2015. márc. 25. 10:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%
én nem vagyok leszbi,de nekem is volt hogy egy fiú nem izgatott fel(pedig nagyon tetszett)egyszerűen ő nem volt jó számomra,de a férjem bezzeg lázba hoz,most akkor leszbi vagyok ?:D Komolyan ennyiből erre a következtetésre jutni...Majd ha az összes pasi az életedben nem tetszik nem az a pár amit kamasz korodban tapasztaltál akkor mondd el anyucinak az igazat
2015. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Bence_ ***** válasza:
92%

Tök mind 1 milyen a szexualitásod.

Anyukádnak mond el, hogy vele az őszinte kapcsolatot szereted. Ezért mondod el neki, hogy tudjon rólad. Igazat tudja. Aztán ha egy pasi tetszik akkor arról is legyen majd információja.

Értelmes ember téged szeret nem a szexuális hovatartozásod.

2015. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Szerintem nyugodt körülmények közt mondd el Anyukádnak ezt a dolgot , ő szerintem meg fog érteni Téged, és örülni fog annak, hogy így megbízol benne.


A többi Hozzászólónak, akik kétségbe vonják, hogy a Kérdező tényleg leszbikus-e: szerintem ezt ő döntse el, ne mi. Személyes véleményem ,hogy ha valakit nem vonz az ellenkező neműek teste, az azonos neműeké viszont igen, arra szerintem felesleges ráerőltetni a heteró kapcsolatot. Az a kérdés pedig ,hogy "Honnan tudod, hogy leszbikus vagy, ha még nem vagy csak egyszer voltál pasival?" szerintem meglehetősen balek kérdés, mivel egy meleg/leszbikus sem kérdez meg egy heterót, hogy ő honnan tudja, hogy az ellenkező nem érdekli csak, ha még sosem vagy max. egyszer volt volt valakivel a másik nemből.A szexuális irányultságnak általában már kisgyerek korban is vannak jelei, ezért nem kell valakivel együtt lenni ahhoz, hogy megállapítsuk, melyik nemhez vonzódunk. A kérdező pedig írta, hogy világ életében nők érdekelték, fiúk nem, ezért sem értem, miért gondoljátok, hogy úm. "divatból" leszbikus? Ez a "terminológia" különben is azt jelenti, hogy egy lány egy másik lánnyal, buliban, a hecc kedvéért csókolózik, hogy más fiúkat felizgasson. Ha valaki azonos neművel párkapcsolatban él, és a szerelmes is a másikba, onnantól kezdve NEM "divatból" leszbikus vagy meleg!


27/nő

2015. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
4%
Hogy vagy képes nő létedre kinyalni egy másik nő p*náját?
2015. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Bence_ ***** válasza:
93%

"Hogy vagy képes nő létedre kinyalni egy másik nő p*náját?"

Kérdésben megláttad a lényeget! :-o

Gondolom izgalommal, szeretettel, vággyal. :)

2015. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

#14: latszik, hogy eletedben nem probaltad....


A tobbi zseninek, akik szerint nem is leszbikus: 20 evesen azert mar eleg biztosan tudja valaki, melyik nemhez vonzodik...


Kerdezonek: az egyenes utnal nincs rovidebb. Ha komolyan gondolod, pontosan azt mondd el neki, ami a helyzet.

2015. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

14! Az IQ-dbol itelve csodalom, hogy ezt az egy kerdest le tudtad irni helyesirasi hibak nelkul. Ahogy elnezem, masra, foleg gondolkodasra nem igazan vagy kepes!


Barati tarsasagban van hasonlo eset, raadasul ott az anyuka igazi bigott katolikus! A lanya meg leszbikus, megis elmondta az anyjanak, amikor komoly kapcsolata lett egy masik lannyal es amikor mar biztos volt abban, hogy fiukkal sosem fog komoly kapcsolatot teremteni. Gondolhatod, hogy a melyen vallasos anyuka nem repdesett az oromtol, de elfogadta, hiszen a lanyarol, a gyerekerol van szo. Vegulis felnott ember mar, o dont a sajat eletevel kapcsolatban, ahogyan Te is felnott ember vagy. A szulo nem elhet helyetted, nem donthet helyetted, max segithet es elfogadhatja a donteseidet.


Szerintem az oszinteseg a legjobb megoldas. Lehet, hogy eloszor kiakad, de az ido mulasaval megbekel.

2015. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
79%
Teljesen egyetértek a 13#al...és még az előtte válaszolóknak..nyilván divatból választja valaki azt az életet, mert milyen jó buli, hogy úgy szeressen vkit, ugy menjen az utcán azzal akit szeret hogy ennek a legapróbb jelét sem mutathatja ki ha nem akar az utálat célpontja lenni..amíg heteró pároknak természetes hogy egymás kezét fogják egymás kezét stb ez ellenkező esetben megkövezendő...
2015. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

koszonom a kommenteket iszonyat jolesik olvasni hogy nehanyan milyen normalisan es emberien tudnak hozzaszolni a temahoz:) koszonom szepen!


ja es hogy tudom kinyalni egy masik no micsodajat?

hogy tudja egy hetero csaj le**opni a baratjat? nyilvan az oromszerzes celjabol. :) :D

2015. márc. 25. 17:58
 20/24 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi buta embert egy helyen...te jó ég.

Kérdező ne is figyelj ezekre, ahogy rád akarják erőltetni hogy nem vagy leszbikus :"D

Nincs jobb dolguk, komolyan :-D

2015. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!