Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy szülő hogy...

Szerintetek egy szülő hogy tudja feldolgozni hogy a gyereke gyilkos lesz? Ti hogy reagálnátok? ( nem történt semmi ilyen csak érdekel hogy dolgozzák ezt fel az emberek)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Rendszeresen nézem a investigation csatornát, ott minden a tömény gyilkosságról szól. Rengeteg sztorit láttam ahol bemutatták a gyilkosság után az áldoat családját majd a gyilkos hozzátartozóit is, érdekes volt hogyan reagáltak sokan interjúkban. Általában az a jellemző, hogy foggal körömmel védik az ártatlanságukat, és nem veszik tudomásul a makacs tényeket még akkor sem ha kiszúrja a szemüket.

Nagyon sok függ attól, hogy milyen állapotban követte el a gyilkosságot az illető, előre megfontolt szándékból, kitervelten vagy hirtelen felindulásból.

Valószinűleg mindkét esetben összeroppannék mint ahogy ez általános is ilyen esetben minden szülőnél normális lenne és magamban keresném a hibát, mit rontottam el....Isten ne adja, hogy megtudjuk milyen érzés ez!!

2015. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is a Zalaegerszegi ügy kapcsán írok! Egyszerűen nem térek magamhoz! Közelben lakom!


Vannak gyermekeim fiúk lányok egyaránt. Megfordult a fejembe ha az én gyermekem tette volna ezt vajon, hogyan reagáltam volna. Még is csak a gyerekem. Feldolgozni nem tudnám soha, de abban sem vagyok biztos, hogy a saját gyerekemre ráhívtam volna a rendőrséget, még ezek után sem, még is csak a gyermekem. A gyermekemet hívtam volna fel, hogy jöjjön haza megoldjuk, elbeszélgettem volna vele, és önként rábeszéltem volna, hogy adja fel magát a rendőrségen. Még ha nagyon nehéz is lett volna!


Ügyvédet biztos, hogy fogadtam volna. De a tettéért a büntetést vállalnia kell! Mindig a gyerekem maradt volna. Nem távolodtam volna tőle el! Egy nagyobb városban Pl: Budapesten kezdtem volna új életet a családdal, és a gyermekem szabadulását követően oda jöhetett volna! Persze nem utolsó sorban nagyon elgondolkodtam volna rajt, hogy hol és mit rontottam el! De ebbe még belegondolni is rossz! A kislány szüleinek nagyon rossz lehet, főleg mert iker lányaik egyiket veszítették el, egy gyönyörű fiatal kislányt, akinek az ikertestvére mindig emlékeztetni fogja őket elveszített lányukra! Mind a két családnak szörnyű lehet!

2015. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%
Milyen szülő az, aki nem fogadna ügyvédet a gyerekének? Teljesen mindegy mit csinál a gyerekem, akkor is a gyerekem. És anyatigrisként védem. A család erről szól, nem? Itt vagyunk ha baj van. Nem csak akkor amikor mindent jol csinál...
2015. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!