Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 8 honapja vagyok egyutt a...

8 honapja vagyok egyutt a baratommal es apam nem engedi meg hogy itt aludjon (rossz a kapcsolatom apammal) anyam nagyon sokat konyorgott neki. Hogy tudom elerni hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?? Total kivagyok.. Mar nem birom..😢😭
2015. ápr. 16. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Igazából annyira mindegy, ha lefeküdnek egymással, azt nappal is meg tudják tenni, nem kell ahhoz egymásnál alvás.
2015. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Na állj, a szex meg az együtt alvás kicsit más dolog.


Én sem örülnék, hogy egy idegen srácot kelljen kerülgetnem a házamban, pláne reggel, jöjjön át napközben és este szépen menjen haza.

Ha délután szexelni akarnak, tessék, de amúgy mindenkinek a saját ágyában a helye.


A barátnőddel meg nem kell példálózni, az ő, te meg te.

2015. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
De 16 évesen eszem ágában sem volt még csak a báratnőimet sem alvásra hívni, mert felmértem, hogy apa hulla fáradtan ér haza, és nyilván "örülne neki", hogy még legalább egy embert kelljen kerülgetnie.
2015. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%

Nekem sem engedték meg, és én sem engedném meg.

Miért kéne együtt aludnotok? Tök felesleges. A 8 hónap az meg nem egy komoly idő, hidd el. Majd a 8 év, az már inkább.

Majd együtt alszotok, ha felnőttetek és elköltöztök mondjuk albérletbe. Vagy menjetek el egy panzióba, vagy aludj te a fiúnál, ha ez ennyire fontos.

2015. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha szexelni akarnak, fognak is. "A f***sz nem csak nappal áll fel"...

Az más kérdés, hogy ha nem akarja a barátodat kerülgetni, mikor hazaér a munkából, ez szerintem érthető.

2015. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Mindig is lesznek olyan szülők akik már 13 évesen megengedik, míg másnál 18 évesen sem.

8 hónap nem olyan sok még, de ennyi idő alatt már kiismerhetted. Én megengedném, ha lenne rá ésszerű érv is, azon kívül, hogy mindenki másnak megengedik.

Pl ha messze laknátok egymástól és több idő lenne hazautaznia, mint amíg nálatok van. Akkor megengedném.

Szerintem később is ráérsz még együtt aludni vele. Az, hogy tartós lesz -e a kapcsolatotok, nem ezen fog múlni.

Szerintem a szüleid még úgy vannak vele, hogy lehet lesz másik barátod is, és akkor nála is elvárnád hogy ott aludhasson.

És nem akarnák, hogy mire 18 leszel több pasi is megforduljon az ágyadban.

De ez csak egy tipp. Szerintem ha már lennél vagy 17, és több mint egy éve együtt lennétek akkor megengedné.

Szóval csak türelem. Néha kérdezd meg, jelezve, hogy számodra még mindig fent áll, nem zártad le a témát annyival, hogy nem engedi.

2015. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
69%
16 éves vagy és azt várod hogy felnőtt kapcsolatként kezelje az apád? Gondolom már lefeküdtetek, de akkor is... legalább ne dörgöld az orra alá
2015. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!