Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglehet ezt bocsájtani egy,...

Meglehet ezt bocsájtani egy, , anyának"? Tobbi lent (bocsi kicsit hosszu lesz)

Figyelt kérdés

Nos ugy tortent hogy harom gyerekem van, lizingeltunk egy lakast, de a parom elvesztette a munkajat aztan lassan teljesen tonkre mentunk...drogot arult es hasznalt is, kamatos kolcsonoket vett fel a hatammogott ra....es a haz utolso 3 torlesztojet nem tudtuk kifizetni igy elvesztettuk...mivel gyikunk szuloje sem olyan meg hat nincs is hely naluk ezert magyarul utcara kerultunk...megbeszeltem anyammal hogy vigyaz a gyerekekre es keresek en munkat ha maskepp nem megy mivel ezek utan a parommal szetvaltunk. Talatam is munkat eleg gyorsan de pesten es nem kerestem azert annuira jol h surun haza menjek csak max havonta de viszont igy sokat tudtam volna egyedul sporolni..aztan anyam mar ket nappal kesobb veszekedett velem hogy ő nem birja 3 gyerekkel es van sok dolga es nem tud otthon ulni (2.tinedzserkorat elte es egesz nap csavargott a baratnojivel..) aztan ket hettel kesobb felhivott hogy kihivta a gyamugyest es holnap elviszik oket ideiglenes nevelesbe! Annyi penzem sem volt meg akkor h hazamenjek igy elvittek oket (utolag tudom h azt mondta ott hogy elhagytam oket es nem tudja hol vagyok 0.0) persze ahhoz h visszakapjam oket biztos hatter kell munka, lakas...es ezt otthon nem tudtam vna egyedul..igy mar ket eve kulfoldon vagyok de itt sem ment tul gyorsan persze es az elso evben nem is tudtam oket latogatni mert eleg bonyolult volt elmagyaraznom h ez nem ugy tortent ahogy anyu eloadta...ezert mar nem is kaphatom eket vissza mert elvettek a szuloi felugyeleti jogomat...megakartam halni :( es most pedig anyam probalt bekulni es az egeszet ram haritani hogy en !hagytam el oket! es azzal zsarol hogy vegyek neki egy nagyobb hazat es kihozza oket mert mar csak ő latogathatja oket....

Mit csinaljak??? Hagyjam magam zsarolni? Es ha aztan ki sem hozza oket vagy megint elviteti ket hettel kesobb mert meggondolja magat??? Oszinte vagyok utalom anyamat de a gyerekeim nelkul nagyon nehez imadom oket es kimondhatatlanul hianyoznak



2015. ápr. 18. 00:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Most ezt nem értem. 19 évesen vállaltál 3 gyereket, arra alapozva, hogy majd anyukád eltartja őket? Vagy mi? Tényleg nem értem.
2015. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Anyu viselkedeserol meg csak annyit h mar 9 eves korom ota ilyen volt..szart ram..ket hetente uj pasi, buli...engem kivett a koleszbol mert ,,nem tudta fizetni" de a pasijanak meg vett mindent...ezert is ,,menekultem el otthonrol 14 evesen....
2015. ápr. 21. 00:05
 13/25 A kérdező kommentje:
Az apjuk nem engedte h elvettessem egyiknel sem..soha sem kertem anyamtol semmit 14 eves korom ota egy vasat sem, de azert egy ilyen helyzetben azt gondoltam hogy csak van anyam mivel se apam senki mas...
2015. ápr. 21. 00:07
 14/25 A kérdező kommentje:

7#

Nem ,,dubajozni hanem egy magyar etterembe mentem ahol egy honap munka utan ki sem fizettek mert nem tudott a fonok megdugni es ezek utan meg ki is dobott egy csomaggal ugy h azt sem tudtam hol vagyok....ugyh nem nyaralni vtam..

2015. ápr. 21. 00:10
 15/25 A kérdező kommentje:
Ja es en nem kertem anyamtol hogy tartsa el oket hanem csak hogy vigyazzon rajuk amig dolgozom es nem talalok vmit a kozelben..egy normalis nagymama megtenne ismerek parat..es ha nem akarja akkor sem az a megoldas h elviteti oket amig nem vok ott
2015. ápr. 21. 00:22
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Egy normális ember pedig tudja hogyan kell védekezni... Csűrheted, csavarhatod a dolgot, amennyire csak szeretnéd, de akinek volt annyi esze, hogy 3x is felcsináltassa magát, az vállalja is a felelősséget. Azt meg végképp nem értem, hogy miért játszod a hülyét, anyád semmivel sem "gázabb", mint amilyen állítólag veled is volt korábban. Akkor most miért lep meg a viselkedése?
2015. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
7-es vagyok. Rendben elhiszem hogy nem dubajoztál, de arra nincs mentség hogy hetekig hónapokig nem kommunikálták a gyerekeiddel. Megis hogy gondoltad? ( 3 gyerekem van nekem is, és nem vsgyok tökéletes de azert a te sztorid durva)
2015. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Fordulhattál volna a rendőrséghez , konzulatushoz ha ilyen jogsérelem ért. A tények makacs dolgok!
2015. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Ühüm ezt a kérdést a gyerekeid tehetnék fel neked, csak ennyi a véleményem...
2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Anyam viselkedese csak annyiban lepett meg hogy ő vallalta termeszetesen megbeszeltuk h egy honap aztan jonne ő is a gyerekekkel pestre.....aztan ket hettel kesobb ez tortent...ez lepett meg hogy h volt erre kepes??? Epp ez az h nem az ő gyerekei
2015. ápr. 21. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!