Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meglehet ezt bocsájtani egy,...

Meglehet ezt bocsájtani egy, , anyának"? Tobbi lent (bocsi kicsit hosszu lesz)

Figyelt kérdés

Nos ugy tortent hogy harom gyerekem van, lizingeltunk egy lakast, de a parom elvesztette a munkajat aztan lassan teljesen tonkre mentunk...drogot arult es hasznalt is, kamatos kolcsonoket vett fel a hatammogott ra....es a haz utolso 3 torlesztojet nem tudtuk kifizetni igy elvesztettuk...mivel gyikunk szuloje sem olyan meg hat nincs is hely naluk ezert magyarul utcara kerultunk...megbeszeltem anyammal hogy vigyaz a gyerekekre es keresek en munkat ha maskepp nem megy mivel ezek utan a parommal szetvaltunk. Talatam is munkat eleg gyorsan de pesten es nem kerestem azert annuira jol h surun haza menjek csak max havonta de viszont igy sokat tudtam volna egyedul sporolni..aztan anyam mar ket nappal kesobb veszekedett velem hogy ő nem birja 3 gyerekkel es van sok dolga es nem tud otthon ulni (2.tinedzserkorat elte es egesz nap csavargott a baratnojivel..) aztan ket hettel kesobb felhivott hogy kihivta a gyamugyest es holnap elviszik oket ideiglenes nevelesbe! Annyi penzem sem volt meg akkor h hazamenjek igy elvittek oket (utolag tudom h azt mondta ott hogy elhagytam oket es nem tudja hol vagyok 0.0) persze ahhoz h visszakapjam oket biztos hatter kell munka, lakas...es ezt otthon nem tudtam vna egyedul..igy mar ket eve kulfoldon vagyok de itt sem ment tul gyorsan persze es az elso evben nem is tudtam oket latogatni mert eleg bonyolult volt elmagyaraznom h ez nem ugy tortent ahogy anyu eloadta...ezert mar nem is kaphatom eket vissza mert elvettek a szuloi felugyeleti jogomat...megakartam halni :( es most pedig anyam probalt bekulni es az egeszet ram haritani hogy en !hagytam el oket! es azzal zsarol hogy vegyek neki egy nagyobb hazat es kihozza oket mert mar csak ő latogathatja oket....

Mit csinaljak??? Hagyjam magam zsarolni? Es ha aztan ki sem hozza oket vagy megint elviteti ket hettel kesobb mert meggondolja magat??? Oszinte vagyok utalom anyamat de a gyerekeim nelkul nagyon nehez imadom oket es kimondhatatlanul hianyoznak



2015. ápr. 18. 00:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Amugy igen mondhattok ram barmit megertem mivel amig nem vtam ilyen helyzetben en is igy beszeltem az ilyenekrol de 1.nem hagytam el oket hanem,,elvettek"tolem oket, 2.en nem azt vartam h mas nevelje fel oket hanem csak annyit h eltudjak kezdeni dolgozni es addig vigyazzon rajuk
2015. ápr. 21. 13:26
 22/25 anonim ***** válasza:
19%
Ok anyád inkorrekt és megbízhatatlan. De hogy a fenébe nem látogattad vagy hívtad őket ennyi ideig? Belehaltam volna!
2015. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
az elso evben nem tudtam mert azt sem tudtam h pontosan hol vannak stb.meg engedelyt kellett csinaltatni stb.azota persze mar megyek amikor tudok es hivom is oket hetente mivel rendes csaladnal vannak kamerazni is szoktunk.de hivatalosan csak anyu kaphatja meg oket
2015. ápr. 22. 13:49
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudtad, hogy hol vannak a sajat gyermekeid??! Azt a büdös... Nem, a gyerekeid valszeg sosem fogják megbocsátani neked ezt. Bár én még mindig ott tartok (lesokkolódva), hogy 19 évesen volt 9 hónapos a 3. gyereked, ráadásul drogdíler apuka... Szép kis történet!
2015. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Honnan kellett vna tudnom? 200kmre vtam amikor elvittek oket es senki sem mondta h hova mert amig nincs hivatalos engedely addig nem mondjak meg..az meg h az apjuk drogos lesz 6 ev utan azt nem tudhattam elore
2015. ápr. 23. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!