Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja ennyi ember...

Miért gondolja ennyi ember azt hogy egy nem tervezett gyereket megszereti az apja?

Figyelt kérdés
A nőt sem szerette akitől a gyerek van, pár hónap után terhes lett. A gyerek után fizet meg mint egy távoli rokon foglalkozik vele. Azóta született két gyereke, ha valami esemény, vagy bármilyen helyzet van őket választja a két gyereknek tökeletes apja.
2015. ápr. 19. 08:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 9-es, úgy nem lehet védekezni, hogy nem engedem berakni míg nincs rajta gumi? ;)
2015. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%
Ez megint egy értelmetlen vitába torkollik, a feminista nők nyomják itt a saját igazukat, hogy jaj szegény nők, micsoda áldozatok. A szerencsétlen férfira nem gondoltok, akit átejtettek?
2015. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
45%
A nők azért nyomják ki a gyerekeket mert ti, nagy iq-ju pasik csak szexelni akartok, és eszetekbe sem jut, hogy védekezni is kell.
2015. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
13-as, akkor ezek szerint a nők nem szeretnek szexelni, hát már ezt is tudom. Úristen, akkor ezek szerint minden ősöm nemi erőszakból, vagy kötelességszexből született!!!. Ezt nem fogom tudni feldolgozni soha, de soha!!!!!!
2015. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
Mármint ki által nem tervezett? Mert ha az egyik fél sem akart, a nő mégis elfogadja a gondolatot, és vállalja a babát, akkor joggal feltételezi, a férfi hozzáállása is megváltozhat. Ettől még nagy hülyeség így szülni, de sok esetben ez állhat a háttérben. Ha meg egyik sem akarja igazán, csak a nő így akar pasit fogni, olyan nővel nem kell kezdeni. Nem a teherbe esés az első eset, ahol kiderülhet a valós személyisége, ameddig pedig nem ismeri a férfi a nőt annyira, hogy bízzon benne, húzzon gumit. Mindenki tudja, hogy gyerek csak egy úton jöhet össze, és mit kell tenni annak érdekében, hogy teljesen kizárja a lehetőséget, a buta ember felelőssége az is, ha nem védekezik, és az is, ha olyan emberen bízik, akiben nem kellene.
2015. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld értelmezni amit írtam. Ha úgy lesz terhes egy nő, hogy a pasi nem akarta, a nő a szemét, mert nem védekezett. De ha a pasi nem akar gyereket, akkor igenis húzza fel azt a nyamvadt gumit. Ha terhes lesz, pont ugyan akkora a felelőssége mind a két félnek. Csak míg egy pasi benyögi "hogy ja, gyereket azt nem akartam", a nő mindenképpen rosszul jár. Vagy elveteti a gyereket, ami azért nem lehet egy jó dolog, vagy megszüli, a pasi meg lelép.


De ebbe a válaszba is magyarázzál bele valamit, mert az neked nagyon megy.

2015. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
20%

16-os!

Én értelmezem, de te egy külön világban élsz és a feltett kérdést se vagy képes értelmezni mint látom, csak általánosítasz. Jelen esetben a nő annyira nem járt rosszul, a férfi sokkal inkább, ugyanis fizeti a gyerektartást, az hogy miért nem látogatja a gyerekét az nekem nem derül ki, ezért erre a részére nem tudok véleményt mondani. Amúgy meg érdemes lenne megbeszélniük egymás között a dolgot. Gondolom te vagy a nagy tudósa mindennek, közben otthon sincsenek rendben a dolgaid, de idejársz osztani az észt. Na meg a szövegértelmezésen azért lehetne csiszolni, meg el kéne felejteni a nemek közti iq hasonlítgatást. A férfiak meg a nők is másképpen gondolkodnak, másban jobbak, de nem hülyébb általánosságban egyik nem sem a másiknál. Egyébként meg a jelen esetre visszatérve, hogy ne általánosságban beszéljünk, meg esetlegesen beleszőjjed ide a saját sérelmeidet, ha nem tervezett a gyerek akkor valószínűleg látható hogy nem lesz jó vége. Csak itt sajnos az a szerencsétlen gyerek fog alászaladni a felelőtlenségnek.

2015. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod milyen az életem, mert ismersz, ugye?


Nem tudtam beleszőni az életemet a válaszomba, egy gyerekem van ami tervezett és 10 éves kapcsolatba született. De azt nagyon nem tudom megérteni, mikor egy szexuális kapcsolat után, amiben nyilván egyik fél fejégez sem szorítottsk fegyvert, a pasinak derogál gumit húznia, és besikeredik a gyerek. Benne van a pakliban. Nőként soha nem tennék olyat, hogy "véletlenül" terhes leszek, de nem is fekszem össze mindenkivel és ha nem szetetnék gyereket, akkor nem is lesz. Ezt egy férfi is meg tudja tenni.


A nem tervezett gyerekre írtam amit írtam.

2015. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
65%

"de nem is fekszem össze mindenkivel" Félrekefélsz?

"a pasinak derogál gumit húznia" Volt itt arról szó hogy a nő látássérült ezért nem látta a gumit?

2015. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Tudod mit, igazad van. Bármit írok logikátlanul belekötsz, kicsit fusztráltnak tűnsz. Nekem ez s kérdés nem jelent Ennyit hogy egy vadidegen emberrel vitatkozzak, keress calki mást, talán a családtagjaid közül, ne nekem oszd az észt.
2015. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!