Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja ennyi ember...

Miért gondolja ennyi ember azt hogy egy nem tervezett gyereket megszereti az apja?

Figyelt kérdés
A nőt sem szerette akitől a gyerek van, pár hónap után terhes lett. A gyerek után fizet meg mint egy távoli rokon foglalkozik vele. Azóta született két gyereke, ha valami esemény, vagy bármilyen helyzet van őket választja a két gyereknek tökeletes apja.
2015. ápr. 19. 08:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van a 60-asnak, én is ezt írtam, nem fogok sajnálni egy olyan nőt, aki szétteszi a lábát gumi nélkül,mert farok az kell, miközben nem akar gyereket, aztán köpköd a pasira. Ennyi.
2015. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi tapasztalatlan buta ember van itt.

A 16-os tökéletesen leírta. Gumit kell húzni uraim. Ha meg nem, akkor abban a tudatban kell szexelni, hogy abból bizony gyerek lehet. Csak a faszik olyan könnyen dobálóznak az abortusszal meg, a majd a nő felneveli dologgal, hogy hihetetlen.

2015. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
34%
21! Én meg nem fogok sajnálni egy olyan férfit, akit nem az esze vezérelt, és védekezés nélkül lefeküdt a nóvel.
2015. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem is kell, itt a gond azzal a hozzáállással van, hogy csak a a pasi a hibás ilyen esetben...lényegtelen, hogy riba.c a nő...
2015. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%
Idézd már azt a rész, ahol valaki leírja, hogy csak a férfia a hibás. Szerintem itt mindeni azt próbálta megértetni veletek, hogy egy gyerekhez két ember kell, és adott esetben mindketten ugyan olyan hibásak. Aki nem akar gyereket az védekezik, szerintem ez nem olyan bonyolult. Aki nem védekezik, legyen az nő vagy férfi, az elfogadja az esetleges következményeket.
2015. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy a nő miért engedte bedugni gumi nélkül. Mivel megtartotta, valószínű, hogy ő örült neki, ezért neki nem számított a védekezés. Ez jelen esetben a férfi lett volna. Az védekezzen, aki nem akar gyereket. Ne várjuk már el a párunktól, hogy ő védekezzen helyettünk, ha mi nem akarunk gyereket, főleg, ha ő meg akar. Én se hagynám abba a bogyót, még akkor se, ha a párom felajánlaná, hogy mostantól mindig gumit húz, mert én nagyon nem akarok most gyereket, és nyilván az a legbiztosabb, ha én teszek ellene.


A kérdésre válaszolva, hallani olyan történeteket, hogy apuka akart gyereket, csak még később, aztán anyuka terhes lett, és boldogságban nevelik a picit, mert apuka rájött, hogy mégiscsak jó ez. De ehhez szerintem kell egy megfelelő kapcsolat minimum erős kötődéssel és szeretettel a két fél közt, és egy alap vágy a férfiban arra, hogy majd legyen gyereke, lehetőleg az aktuális párjától. És az se mindegy, hogy hogy éli meg a véletlen terhességet, átverésnek, lehúzásnak, vagy tényleg véletlennek (mert ilyen is van). Előbbi esetben ritkán marad jó a kapcsolat.

2015. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit vitatni azon, hogy minden gyerekért a 2 szülője felelős teljesen egyforma mértékben, akár akarta, akár nem. A gyerek szempontjából ez teljesen mindegy, a lényeg, hogy van. Mindkét nemnek lehetősége van a védekezésre, ha el szeretné kerülni a terhességet. Ha nem védekeznek, vagy nem megfelelően, tudják mi lehet belőle. Itt reklamációnak utólag helye nincs. Meg kell gondolni, kivel fekszünk össze, ennyi. A kérdezőnk pasija csinált egy gyereket egy nőnek, aki szerinte számára semmit nem jelentett. Csak már nem lehet a felelősséget egyik fél, jelen esetben a nő nyakába varrni?! Ha nincs vele szex, nem lesz tőle terhes. Az meg már a pasit minősíti, hogy a saját gyerekéhez, hogy viszonyul. Számomra emberileg minősíti, az biztos. Bár nekem a második asszonykák véleménye mindig kétes, de ha valóban ilyen a fazon, hogy az egyik gyerekére alig kíváncsi, a másik kettőnek meg "tökéletes" apjuk, abból le lehet vonni a következtetést. Márpedig azt, hogy ha az ő anyjuk mellől is lépne, akkor az a 2 gyerkőc is pont annyira lenne fontos, mint az első. Nem tudnám elképzelni, hogy bármelyik gyerekemet is jobban, vagy kevésbé szeressem, csak mert más az anyja/apja.
2015. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ha a nő akarta a gyereket akkor meg nem kell rinyálni, hogy nincs ott az apa.

Nincs olyan becsúszott terhesség ahol a nő azt mondja, hogy menjél az utadra majd én nevelem egyedül. Ha pontosan tudta, hogy a férfi nem akar ő meg igen akkor gumival nem fekszik vele össze , ilyen egyszerű, amelyik nőnek meg mindegy, hogy terhes lesz vagy sem annak meg gratulálni tudok csak,főleg olyan embertől akivel tartós kapcsolatban sem áll ,ott már nem a gyerek számít hanem ő maga, meg a tartásdíj.

2015. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
És 26-os, a kérdéseben szó sincs párról, teljesen más eset egy tartós párkapcsolatban és egy kalandban ez a téma.
2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ki írta, hogy csak a pasi a hibás? Senki. De ga ő egyáltalán nem akar gyereket, akkor igenis húzzon gumit!
2015. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!