Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja ennyi ember...

Miért gondolja ennyi ember azt hogy egy nem tervezett gyereket megszereti az apja?

Figyelt kérdés
A nőt sem szerette akitől a gyerek van, pár hónap után terhes lett. A gyerek után fizet meg mint egy távoli rokon foglalkozik vele. Azóta született két gyereke, ha valami esemény, vagy bármilyen helyzet van őket választja a két gyereknek tökeletes apja.
2015. ápr. 19. 08:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az első mondatodat ütöd a másodikkal....
2015. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a válaszaimat. Leírtam már, higy két ember felelőssége, melyik részét nem érted? Szerintem nem túl bonyolult. De én ha nem akarok gyereket, szedek gyógyszert. Ha a férfi nem akar gyereket, húz gumit. Ha nem teszi, ne háborodjon fel azon, hogy meglepő módon gyerek lesz. Ha Szerinted üti egymást, akkor üti, nem tudok ellene mit tenni.
2015. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Jelen esetben sincs felháborodás a kérdező valószínű nem az apuka...általában a faképnél hagyott anyukák háborognak...
2015. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lehet tökéletes "apuka" az, aki nem foglalkozik a gyerekével.
2015. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

29-es, az a férfi, aki egy kalandnál nem húz gumit, szerintem totál retardált. Olyankor nem a terhesség megelőzésén van a hangsúly, hanem a nemi betegségekén. Hogy lehet bárki olyan idióta, hogy ennyire felelőtlen és nem vigyáz magára? És ilyenkor a nőkre is ugyanez áll. De a leírásban "pár hónap után terhes lett", ami már kapcsolatnak minősül (bár lehet, hogy nálad nem, de én még fiatal vagyok, 5 év is rengeteg idő számomra).


28-as, nem egy olyan 30 feletti vagy már 40hez közeli nőt ismerek, aki bekattant a ketyegéstől, és "véletlenül" terhes lett alkalmi vagy hosszabb kapcsolatban, csak azért, hogy legyen gyereke, mielőtt kifut az időből. Nagy többségük csak gyereket akart, az, hogy a pasi marad-e, őket kevésbé (vagy egyáltalán nem) érdekelte. Van köztük, aki egyéjszakás kapcsolatban csináltatta fel magát, az apa nem is tud a gyerekről.

Nem mondom, hogy ez helyes cselekedet, mert nem az, de ha a nő már gyereket akar, védekezzen a férfi. Senkitől nem lehet elvárni, hogy a saját vágyai ellen tegyen, csak azért, mert a másik úgy akarja. A kérdező egyébként nem rinyál, pont az ilyen nőket tartja bolondnak a kérdés alapján, és az sincs a kérdésben, hogy az ex rinyálna, úgyhogy nem értem, ez hogy jött ide.

2015. ápr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!