Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az, ha nem akarok...

Miért baj az, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Minek szenvedjen még ő is ezen a kegyetlen világon?
2015. ápr. 23. 06:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem baj. Sőt. A Föld így is túl van népesedve.

Ha nem akarsz, jobb is, ha nem vállalsz. Százezerszer többre becsülöm az ilyet, mint azokat, akik szintén nem is akarnak igazán, de azért mégiscsak szaporodnak, mert hát az KELL, és az egy CSODA, és FÚ.

Én nem szenvedek, de én sem akarok. Nem is lesz. Felőlem összesz**hatja magát a sok megmondóember.

Mindig elgondolkodom azon, hogy ha valami tényleg annyira jó nekem, akkor miért is kell azt tukmálni...?

Más szóval, szimbolikusabban sz*r dolog, ha kiderül, hogy megúszhattad volna a katonaságot, és mégsem tetted...

2015. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nem akarsz.

De azt nem értem miből gondolod,hogy szenvedne ezen a világon.

Én nem szenvedek,és nem gondolom,hogy ha lenne gyerekem szenvedne,de ennek ellenére nem akarok,és nekem ez nem baj :)

2015. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!