Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sziiasztok. Mit tehetnék?...

*Lady* kérdése:

Sziiasztok. Mit tehetnék? Anyám folyton el veszi az összes pénzemet.

Figyelt kérdés
Eladónak tanulok és tavaly nyár óta vagyok gyakorlaton és nem kapok valami hatalmas összeget de mégis el veszi az összeset.Próbáltam vele beszélni,hogy felezzünk tud, hogy az anyám és szívesen adom neki a pénzemet de én szeretnék el kezdeni gyűjteni..Egy darabig még ment is aztán végűl meg unta és most az összeset oda kell neki adnom.....Valami Tipp?? A válaszokat előre is köszönöm
2015. ápr. 25. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős vagy? Saját számla?
2015. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
A fizetésed gondolom a TE SAJÁT számládra megy. Megmondod anyukádnak, hogy X összeget adsz havonta. Pont. A te számládat anyukád nem tudja leszívni, hiába üvöltözik, kiabál. Sosem értettem az ilyen szülőket, akik képesek a gyerek teljes fizetését elkérni, hogy mégis miért teszik, vagy mit várnak a gyerektől.
2015. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha más nem, akkor hazudj róla mennyit keresel. Sajnálom, hogy ilyen anyád van, igazi élősködő :(
2015. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Tipp? Állj a sarkadra nem kell beparázni anyukától.

Tudom vannak erőszakosabb anyák is az enyém is ilyen volt alig várta, hogy dolgozni menjek mert az uralkodós kis agyában az volt, hogy majd neki megy a lé aztán majd ő jól beossza! Aha!

Kapott egy részt aztán ordibálhatott, ahogy akart lepergett. Ennyi. Tettem én rá magasról ha morgott miatta simán leoltottam ha nem fogja be és nem fejezi be ennyit se kap nem a tulajdona és nem a saját kis magán pénznyomdája vagyok. Ha több kell neki menjen keressen mellék állást!


Légy már egy kicsit határozottabb mégis, mit fog anyád csinálni ha nem adod oda az egészet?

Megver, elvitet, stb.?

Dühöng egy sort aztán megszokja.

De ha látja, hogy milyen kis gyenge akaratú vagy akkor sosem száll le rólad.

Olyan nincs, hogy kell!!

Te nem tudtál nemet mondani. Meg kell tanulni nemet mondani.

Ez sok embernek nem sikerül az élet más területein sem.

2015. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt jó lenne tudni, miért teszi.
2015. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
17/L tudjátok nem én vagyok a "kis kedvenc" van még rajtam kívűl 3 tesóm én vagyok a legkisebb..A legnagyobb tesótesómár nem lakik velünk..Viszont van egy tesóm aki 19 éves és infórmatikát tanul de ő még nem keres...én még hétvégeket is be vállalok csak hogy több pénz legyen...Nah most a tesóm valamit ki éjt a száján egyből meg van neki véve én kiejtek valamit a számon és heteket kell rá várnom...A másik helyzet hogy a barátom is velünk lakik és ha nem az van ami anyámnak tetszik akkor azonnal azzal fenyegetőzik hogy haza küldi a barátomat...és egyépként volt már rá példa hogy még vert....csak az a baj hogy egyik pillanatba még így szeret meg úgy szeret a másik pillanatba meg én vagyok a cilág legnagyobb k*rvája holott nem csinálok semmit....
2015. ápr. 25. 19:11
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad érdeklődni mennyit keresel? (Nem feltétlenül muszáj megmondanod a pontos összeget) Illetve a barátod miért lakik veletek, és ő mennyi idős? Ő dolgozik? Ad bele a költségekbe?
2015. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
15ezer forintot keresek a barátom azért lakik velünk mert messze lakik és a szülei kibirhatatlanok...így anya meg engedte hogy itt lakjon...egyépként 21 éves tanul de kap ösztöndíjat meg fizetést és ő is az összes pénzét oda adja...az ösztöndíja 20ezer forint a fizuja pedig 15ezer forint...
2015. ápr. 25. 19:34
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Tehát a barátod maximum 5 napot dolgozik egy hónapban, mert a diákmunkáért minimum minimálbért kell adni és az barátok között is, nettó 520 forint/óra (mert diáknak csak 16 % adót kell fizetni). Tehát vagy sántít a sztori vagy téged iszonyatosan átvernek. Mert mennyit vagy gyakorlaton? Havi 40 órát?
2015. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A barátom is meg én is 3 napot dolgozunk egy héten hétfő,kedd és péntek mivel ez sulis gyakorlat és szerdán meg csütörtökön suliba vagyunk....
2015. ápr. 25. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!