Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sziiasztok. Mit tehetnék?...

*Lady* kérdése:

Sziiasztok. Mit tehetnék? Anyám folyton el veszi az összes pénzemet.

Figyelt kérdés
Eladónak tanulok és tavaly nyár óta vagyok gyakorlaton és nem kapok valami hatalmas összeget de mégis el veszi az összeset.Próbáltam vele beszélni,hogy felezzünk tud, hogy az anyám és szívesen adom neki a pénzemet de én szeretnék el kezdeni gyűjteni..Egy darabig még ment is aztán végűl meg unta és most az összeset oda kell neki adnom.....Valami Tipp?? A válaszokat előre is köszönöm
2015. ápr. 25. 18:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Diák munkán van a barátod vagy gyakorlatra kap pénzt?
2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Javasoltam volna, h menjetek albérletbe, de ennyi pénzből lehetetlen élni :( Nem mondta miért veszi el? Nem az anyukádé, és gondolom nem rakja félre nektek...
2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak mennyi a jövedelme? Talán nem elég mindannyiótokra.
2015. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazából én is csak arra tudok gondolni, hogy édesanyád a saját fizetéséből (édesapád veletek él?) nem tud mindannyiótokat eltartani, és ezért kell neki a te pénzed is. Lehet, hogy kicsit igazságtalannak érzed, de azért ha kicsit belegondolsz, mennyibe is fáj egy háztartást fenntartani, akkor talán megértőbb leszel édesanyáddal szemben.
2015. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A barátom gyakorlatra kap pénzt..anyukámnakva fizetése olyan 80-és 100között van apám nem él velünk szóval+gyerek tartás és családi pótlék szóval nem kap olyan rosszul csak pénz éhes....
2015. ápr. 25. 21:21
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj, de egyrészt a helyesírásodat borzalmas olvasni (17 éves létedre ilyen borzalmas helyesírás...), másrészt 100ezer + pótlék 3 gyerekre elég kevés. Ilyen téren megértem anyukádat, hogy szüksége van több pénzre, mert a háztartást fenntartani nem két fillér, ráadásul a barátod is ott lakik. Elhiszem, hogy ez a te szemszögedből igazságtalan, de anyukádat is meg tudom érteni.

Üljél le anyukáddal beszélgetni, biztos elmagyarázza, mennyi pénzre van szükség havonta.

2015. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is az a legjobb, ha leülsz vele beszélni. Nem könnyű ennyi embert eltartani ennyi pénzből.
2015. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, most komolyan. Azt a k.rv@ igekötőt írd már egybe az igével. Ez már nonszensz, ami helyesírás címszó alatt itt megy a GYK-en.
2015. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem keres csak 80-100 ezer ft-ot, ami nagyon kevés. Értem én, hogy van családi, meg gyerektartás, de neked szerintem fogalmad sincs, mennyibe kerül 3 gyereket nevelni ennyi pénzből, kaja, rezsi, ruházkodás, egyéb kiadások...és ráadásul a nyakára vitted a pasidat is.

Örülj hogy megengedte...gondolod nem volt neki elég baja ezen kívül is?

Méghogy nem keres rosszul, csak pénzéhes...elszégyellhetnéd magad!!!

Jobb ha csöndben maradsz...!

2015. ápr. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

(Másik 87-es vagyok)


Kérdező, el kell, hogy keserítselek, de a 80-100 ezer forintos fizetés igen messze van a "jól keres" fogalmától. Ez 2 gyerekre sajnos nagyon-nagyon szűkösen elég csak, erre te még anyud nyakába varrtad a pasidat is, és akkor még anyukád a pénzéhes? Ebből a kijelentésből egyből lejön, hogy neked fogalmad sincs róla, mennyibe kerül vezetni egy háztartást és mennyi pénz nevelni 2 gyereket. A pasid még jó, hogy odaadja a keresett pénzt neki, ingyen mégsem lakhat anyud nyakán, és ő is fogyasztja az áramot-vizet-kaját stb. Anyukád igen csak nagylelkű volt, hogy ilyen pénzügyi helyzetben megengedte, hogy odavidd a pasidat, én biztos nem engedtem volna ezt, már bocs. És anyud nem "megunta", hanem nem tud kijönni abból a kevés fizetéséből, mert az egyszerűen nem elég a háztartásra meg 2 gyerekre + 1 potyautasra. 17 évesen ennél azért több eszed is lehetne, és igazán belegondolhatnád magad anyukád helyzetébe.


A helyesírásod meg enyhén szólva förtelmes. Ilyen hibákért simán bevágják nyelvtanon az egyest.

2015. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!