Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy kérés anyámtól, hogy...

Nagy kérés anyámtól, hogy menjen el az orvosomhoz helyettem?

Figyelt kérdés

Anyu dolgozik, de amúgy ha van indoka akkor simán kiengedik 1-2 órára.

Én itthon ülök, elkapott valami hányós-hasmenős betegség, nem tudok negyed órát nyugodtan lenni, plusz a konyháig kimenni sincs már erőm... A háziorvosom rendelője úgy 20 perc gyalog csak oda, onnan még negyed óra séta a patika, majd az a fél óra haza, tehát én nem tudok elmenni. Kértem anyát, hogy menjen be a dokihoz, ismer minket, tudja hogy nem szoktunk kamuzni, volt már hogy anya íratott nekem gyógyszert, vagy én neki, most viszont nagyon nem akar menni, és folyamatosan mondja, hogy menjek én.

Tényleg akkora kérés? :/

21/L


2015. máj. 4. 10:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

De milyen gyógyszert???

Az orvos vizsgálat nélkül nem tudja, hogy milyen gyógyszer kéne csak úgy hasmenésre.


Úgy alapban munka helyett nem biztos, hogy elmennék az orvoshoz meg gyógyszertárba, de előtte, utána mindenképpen elintézném. Hasmenéssel tényleg nem szerencsés mászkálni :)


De most itt konkrétan nem értem, te milyen gyógyszert akarsz felíratni és minek.

2015. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Het elég gáz, hogy az orvos látatlanban felirna egy betegségre bármit is.
2015. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz nem megy?
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Kisebb koromban is írtak fel valamit hasmenésre, akkor mamám ment el patikába.

De mit vizsgálna? Nincs semmi tünetem a hasmenésen kívül, azt meg hadd ne kelljen "bizonyítanom" neki :DDD Ugyanannyit tudnék ott mint anya, elmondani hogy mióta tart, stb.

2015. máj. 4. 10:46
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem jön házhoz, és délig rendel 9-től, anya munkaideje meg 8-16:30-ig van, szóval nem tud munka előtt vagy után menni.
2015. máj. 4. 10:46
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Udv a klubban. Most végeztem dokinál nagy szenvedesek árán. Lopediumot 3x1-szer es daedalon-t írt fel, egyikhez sem kell recept.
2015. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj oda esetleg.
2015. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, hogy ki lehet hívni, ha a beteg nincs olyan állapotban, hogy lemenjen az orvoshoz.

De én sem értem, hogy te honnan tudod, hogy mi a bajod és milyen gyógyszer kéne rá. Egyáltalán egy hasmenésre miért kell gyógyszer??? Én még sose kaptam.

2015. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak hasmenésre kell valami, ahhoz nem kell orvos, rengeteg félét lehet kapni vény nélkül.

Gyógyszertár meg nyitva van anyukád munkaideje után is, meg tudja venni hazafelé.

2015. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Felhívhatod a rendelőt, és megbeszéled a dokival a bajodat.Javasolhat recept nélküli szert, amit anyud hazafelé elhozhat neked.

De hogy oda szaladgáljon egy 21 éves helyett, olyasmiért ami látatlanba, közvetítő útján már teljesen homályos lesz (mióta? hányszor? milyen állagú? mi van benne, nehogy már anyud tudja a választ...)az ne haragudj, de nevetséges.

2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!