Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy kérés anyámtól, hogy...

Nagy kérés anyámtól, hogy menjen el az orvosomhoz helyettem?

Figyelt kérdés

Anyu dolgozik, de amúgy ha van indoka akkor simán kiengedik 1-2 órára.

Én itthon ülök, elkapott valami hányós-hasmenős betegség, nem tudok negyed órát nyugodtan lenni, plusz a konyháig kimenni sincs már erőm... A háziorvosom rendelője úgy 20 perc gyalog csak oda, onnan még negyed óra séta a patika, majd az a fél óra haza, tehát én nem tudok elmenni. Kértem anyát, hogy menjen be a dokihoz, ismer minket, tudja hogy nem szoktunk kamuzni, volt már hogy anya íratott nekem gyógyszert, vagy én neki, most viszont nagyon nem akar menni, és folyamatosan mondja, hogy menjek én.

Tényleg akkora kérés? :/

21/L


2015. máj. 4. 10:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Igenis hívd ki a dokit, ha nem tudsz elmenni! Ha ennyi ideje tart a betegség és ilyen intenzíven zajlik, akkor meg kell vizsgálnia. Magaddal tolsz ki, ha nem vizsgáltatod meg magad.

Olyan a világon nincs, hogy nem jön ki, ha a beteg olyan állapotban van, hogy nem tud bemenni a rendelőbe.

2015. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

ha 5napja fosol (már bocs)

akkor már rég ki lennél száradva

2015. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Az én dokim ilyenkor nem ír gyógyszert, hanem 2-3 nap után (miután kiürült, aminek ki kellett) azt javasolja, szedjen a beteg széntablettát. Szerintem hívd fel, és kérd ki a tanácsát, anyukád pedig elhozhatja neked a patikából a gyógyszert hazafelé.
2015. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

"21 évesen már ne anyádat ugráltasd az orvoshoz, ideje önállósodni."

Mit önállósodjak azon, hogy NEM TUDOK ELMENNI orvoshoz? :D

Amúgy felhívtam a dokit, azt mondta diéta meg türelem :S

2015. máj. 4. 14:16
 25/37 anonim ***** válasza:
Mit önállósodj? Elrángattad volna anyádat a munkából feleslegesen, mert csak annyi kellett, hogy felhívd az orvost. Amit már napokkal ezelőtt is megtehettél volna, ha annyira beteg vagy 5 napja. Egyébként ha 5 napja negyed óránként rohannál a wc-re, akkor már olyan állapotban lennél, hogy nem ide írogatnál...
2015. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Miért, mit csinálnék? :D

Eddig meg munkaszüneti nap volt, max ügyeletre mehettünk volna, de nem akartam én egyáltalán orvost, úgyis tudtam hogy csak diétát javasolna (a doki csak akkor ír gyógyszert, ha nagyon muszáj), csak anyám könyörgött, hogy beszéljek vele.

2015. máj. 4. 17:41
 27/37 anonim ***** válasza:

De hát ha úgyis tudtad, hogy diétát ír, meg nem is akartál elmenni hozzá, akkor minek kellett volna anyukádnak elmenni az orvoshoz, aki ugye úgysem írt volna ki gyógyszert?

Ez így pont jó, felhívtad a dokit és kész. Legfeljebb anyukáddal hozatsz majd valami vény nélküli gyógyszert hasmenésre.

2015. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Mert anya mindenképp el akart paterolni, mondtam neki hogy én ugyan nem megyek mert nem tudok, ha akar menjen ő és szerezzen gyógyszert.
2015. máj. 4. 17:50
 29/37 anonim ***** válasza:
Ilyen betegséggel engem a doki diétára fogott, sok folyadék, főleg tea, sós keksz, esetleg egy kis főtt krumpli sóval. Igaz én már az első 2 nap után elmentem a dokihoz.
2015. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
nevetséges...
2015. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!