Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem hajlandó...

A családom nem hajlandó tekintettel rám, amikor alszom vagy tanulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nagyon rossz alvó. az elalvással nincs baj, de mindenre felébredek. ehhez még hozzájön, hogy a szüleim és az öcsém (10 éves) egyáltalán nem törődnek a problémámmal. mondtam már nekik, de semmit nem ér az egész. a füldugót is próbáltam, de nem zár ki szinte semmit.


csukott ajtón keresztül is hallom,,ahogy jönnek fel a lépcsőn vagy bevágják az ajtókat, de még a lépteik is, mivel parketta van, ők pedig sarokkal lépnek, jó hangosan. ők is tisztában vannak azzal, hogy minden hallatszik mind enhova, de csak nekem kell csendben lennem, ha ők akarnak aludni, rájuk nem vonatkozik semmi ilyen (íratlan) szabály.


tudom, hogy ha ők nem akarnak segíteni rajtam, akkor nem nagyon tudok mit tenni, így csak annyi kérésem van felétek, hogy nyutassatok meg, lesz majd valaki, aki figyelembe fog venni.


most nagyon ki vagyok akadva ezen, érettségi szünet van, de nem tudom kipihenni magam miattuk :(



2015. máj. 7. 08:38
1 2 3
 21/21 Argloss ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy meg fognak változni a kedvedért, mivel ők ki tudják aludni magukat 8 óra alatt. Főleg extrém elvárás így, hogy még délután is alszol. Ha van pénzed, akkor hangszigeteltesd a szobádat...


05-08 10:49 80%:

22:00-7:00. (23, 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07) Tudni akarom a titkot, hogy hogyan aludhatnék 9 óra alatt 11 órát!! Kérlek áruld el!

2015. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!