Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek szeret engem apukám?

Szerintetek szeret engem apukám?

Figyelt kérdés
Tudom, ez eléggé hülye kérdés, de én már nem tudom, hogy mi van. 13 éves lány vagyok, van 2 ikerhúgom ők 10 évesek, és egy 18 éves féltesóm (anyáról, az apánk nem ugyanaz) Apu sose mondja ki a nevemet, mindig kérdezem hogy miért, de sose mondja el. (Angelika a nevem) Azt veszem észre, hogy nem örül ha meglát, csak odalök egy csá-t, ha pedig a húgaim jönnek, majd kicsattan az örömtől. Sose vett nekem semmit, ellentétben a tesóimmal, az utolsó pénzét is rájuk költené.. Nemrég, amikor a személyimet kellett volna megcsináltatni, megkértem, hogy ő jöjjön el velem. Megígérte, és amikor arra került volna a sor, a kifogása az volt, hogy fáradt. Nem ez az első eset, hogy megígér valamit amit nemtart be. Anyu látta hogy mindjárt sírok, és eljött ő velem. Mindig azt mondja nekem, hogy milyen csúnya vagyok... Olyankor is a sírás kerülget. Ha lemegy a boltba akkor nem 3, hanem 2 db csipszet vagy akármit vesz, a húgaimnak. Amikor részeg akkor többször is mondta, hogy utál, meg stb. Azt szokták mondani, 'a részeg ember nem hazudik'... mindenzt a féltesóm is észrevette, többször is mondta apunak, de kitért a tárgy alól. Szerintetek? Ti az én helyembe mit csinálnátok?
2015. máj. 17. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg, hogy olyan lánya legyen, mint te:( Nekem se volt jó apámmal a kapcsolatom, sőt, de én sose szerettem őt, mint ahogy őt se engem. Úgy is megfogalmazhatnám, hogy gyűlöltük egymást egész életünkben. Engem az írásodból az akasztott ki a legjobban, hogy a tesóidnak vesz dolgokat, neked meg nem. Szerintem ez a legundorítóbb, amit csak megcsinálhat egy gyerekkel...remélem, visszaadja ezt neki az élet és egyszer nagyon egyedül lesz. Én a helyedben elfordulnék tőle és élném a saját életem. Ne próbálj meg szeretetet kicsikarni, semmi értelme. Inkább próbál meg valahogy feldolgozni azt, hogy nem szeret. Nem benned van a hiba, hanem benne, akármit is mond az öreged. Undorító, aki így bánik egy gyerekkel, főleg a sajátjával. Anyukád mit mond erre? És az alkoholproblémáira?
2015. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tanulj sokat, aztàn keress egy jò munkahelyet, ès hùzz el otthonròl. Tudom nem konnyu, de mèg bìrj ki pàr èvet.
2015. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!