Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bánt édesanyám jelenlegi...

Bánt édesanyám jelenlegi viselkedése, eddig sem volt valami mintaanya, de most szerintem kissé messzire ment a pénzügyi témánál. Mit gondoltok, nem esett volna nektek is rosszul?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja beszélgettem vele a közelgő szülinapomról hogy meg szeretném tartani itthon családi körben (mivel tavaly nem került rá sor xy okok miatt, és igenis bántott az hogy a családtagok közül alig köszöntöttek fel-pl keresztszüleim akik minden évben átjöttek). Most a 20-ikat töltöm, lány vagyok.

Volt konkrét elképzelésem már mivel lehetne várni a vendégeket, megjegyeztem anyukámnak hogy költésgkimélő az egész (nem kaviárral akarom őket megvendégelni) mert ő mindig a pénzzel a jön, hogy sosincs (anyám nagyon fukari, ketten édesapámmal átlagon felül keresnek). Nem vagyok elkényeszetett, 18 éves korom után arra neveltek hogy saját magam keressem meg a dolgaimra a pénzt. Igy is lett. De akármennyire is szégyellem, a nyári tervemre való tekintettel, nem tudom megengedni ezt a kiadást magamnak. Épp ezért kértem anyukámtól azt hogy az legyen az ajándékom hogy megtartja a szülinapom. Azt mondta jó, de már akkor is azzal jött hogy milyen drága lesz...

Ma pedig mondja hogy lehet nem fogja megtartani mert megint nincs pénz...

És kész, ma szakadt el a cérna, majdnem elbőgtem magam hogy még ennyit is sajnál tőlem. Nem azt kértem hogy hozza le nekem a csillagokat, annyit kértem tőle hogy csinálhassunk pár darab szendvicset, csináljak pár muffin-t(mert ennél olcsóbbat nem találtam amihez értek is) meg vagy két üveg üditőt. De igen, én ezzel őt totál csődbe teszem.


De arra hogy vegyen magának folyton cipőt, arra mindig jut (és ott ül a szekrényben, nem használja őket)...



2015. máj. 21. 21:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez már nem csak szimpla szarrágás,önzés,de az irdatlan.Sajnálom,ha anyud erre is sajnálja a pénzt.Vagy vágna a fejedhez legalább egy bonbont,az se a világ.
2015. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!