Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hányas átlagot vártok el a...

Ti hányas átlagot vártok el a gyerekeitektől, akik felsőoktatásban tanulnak és otthon élnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Sehányast. Csak annyira vagyok kíváncsi, hogy átment vagy sem.
2015. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

A jegyekből nem igazán lehet megítélni egy ember tudását.

Férjem öccse most tanul egyetemen ( ELTE) van olyan órája ahova be sem járt és 5-ösre vizsgázott, a másikon meg elkezdte kérdezgetni a tanár kinek jó a 2-es? a fele jelentkezett kiment, és így tovább, aki megvárta a végét az meg vizsgázhatott...és nem büfé szak és nagy neves egyetem....

Én mikor szakképzésre jártam, csak azért adott a tanár 2-est mindig, mert konkurenciát "nevelt" és tudta, hogy már akkor jobb voltam nála...szóval nem várnék el jegyeket, csak hogy amit választott tisztességesen tanulja meg, vizsgázzon le és tudja kamatoztatni.

Ne legyen felesleges idő és pénz pazarlás a tanulás.

2015. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen màr nincs jobb jegy, csak szebb.
2015. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen? Én el sem mondom a szüleimnek a jegyeimet, ne is kérdezik. Felnőtt ember vagyok, az én dolgom. Oké, itthon élek, de dolgozom heti 3-4 napot, mellette csinálom az egyetemet, pénzt soha nem kérek szüleimtől, és kaján kívül mindent magamnak veszek meg. Semmi közük az átlagomhoz, az egyetem az én dolgom.
2015. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!