Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesanyam nem fogadja el a...

Edesanyam nem fogadja el a noverem csaladi helyzetet, e miatt lassan kette szakad a csalad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A noverem orokbe fogadta a fiat, mert nem lehetett sajatjuk a ferjevel. Mindennel probalkoztak, majd igy dontottek. Anya elfogadta, latszolag szerette. Ra 2 evre a noverem teherbe esett. Erre azt mondta az orvos, hogy 1 a tizmilliohoz esely, de lehetseges. Megszuletett a baba, anya ezutan az idosebbik gyerekkel ugy bant mint egy megturt idegennel. Szigorubban buntette, kevesebb etelt adott neki, a tobbi unokat megkinalta csokival, ot nem. Egyre hangoztatta a noveremnek, hogy ez nem az o unokaja, nem akarja latni. A noverem ugy all hozza, hogy maximalisan az o gyereke, hiszen sajatjakent orokbefogadta. Ugyanugy szereti, dicseri, bunteti stb. Anya ezt nem tudja elfogadni. Addig fajult a dolog, hogy nem is talalkoznak mar. Nekem nemsokara szulinapom lesz, szeretnek mindenkit vendegul latni, de felek mi lesz. Szamomra nagy dolog mert most koltoztem sajat lakasba, es en foznek mindent, igy lelkes vagyok, hogy uj haziasszonykent vendegul lathatom a szeretteimet. Anya viszont nem tudja visszafogni magat ha velemenye van, de szeretem, az anyukam. A noveremmel ellenben egyetertek, mert hosiesen turte evekig a dolgot, varva, hatha leall vele anya. Mit tennetek?
2015. máj. 26. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meghívnám, de figyelmeztetném, hogy kidobom, ha ellenséges lesz a gyerekkel.
2015. máj. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Nővéred is jó hüye, amiért "hősiesen tűri" s nem üvölti le anyátok fejét kb. az eső adandó alkalommal.


Ezért fajult ez eddig, mert hagyta! Én kapásból leültem volna vele és megmondtam volna neki a magamét, onnantól kezdve pedig nem láthatná egyik gyereket sem. Slussz, majd akkor tán megjön az esze.

2015. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolso, talan kerdezni kene elobb, nem lehulyezni latatlanba mas rokonat. Hol irtam, hogy nem beszelt vele errol?
2015. máj. 27. 07:42
 14/15 A kérdező kommentje:
Annak, aki kerdezte: apam 21 eve mehalt. Koszonom a valaszokat.
2015. máj. 27. 07:43
 15/15 anonim ***** válasza:
anyukád tapló, mert nem a vér számít.Pl. apukám vére vagyok mégis úgy bánt velem mint egy kivert kutyával, ellenben apósom apám helyett is apám...
2015. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!