Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem veszik észre hogy...

Miért nem veszik észre hogy gyűlölöm őket, és miért nem tesznek hogy ez változon amíg otthon lakok?

Figyelt kérdés

A szüleim egy utolsó mocskos alkoholista szétszórt troger lények és állandóan csak a veszekedés a káromkodás, gyűlölet vesz körül minket amióta az eszemet tudom, és hát valóban nem túl igazságos a helyzet hogy egyszerű munkások és kidolgozzák a lelküket, de könyörgöm... millió ilyen szülő van a földön ismerek is párat, és mégse isznak és igen is szeretik a gyerekeiket mindent megadnak neki...


Sokan azt tanácsolják az ilyen kérdésekre, költöz el, bocsás meg nekik, ne csak őket okold....


de engem már annyira felemészt a düh hogy, már egyszerűen nem akarok semmit tőlük, a saját vesztükbe rohannak, szégyellem őket..


Mindig azon jár az eszem amikor végleg el költözök, és jól kiosztom őket ha esetleg megkérdik hova megyek...


20/F



#szülő #gyűlölet #alkoholizmus #Tönkre tett élet
2015. máj. 30. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és azért nem reagáltam semmit a szüleidre mert az enyémek rosszabbak voltak.

Te meg panaszkodhatsz amíg akarsz, attól még nem lesz jobb.

2015. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jöhettek budhával meg a többivel, de nem izgat, én független vagyok szóval nem érdekel semmien hit nyámnyila tudom mi a jó és mi a rossz és ennyi nekem éppen elég. Isten miért várná el hogy térdeljünk előtte a templomban és áldást mondjunk? Apám majdnem minden Vasárnap templomba jár, aztán haza jön és k@r va isten és hasonlókat mond ki nap mint nap.... és állandóan ez megy...


szóval sokféle embert ismerek ateistát, keresztényt, mérnököt, egyszerű munkást, alkolistát stb. egyik se jó, a hívők sokszor túlzásba esnek. Az ateisták meg önpusztító életmódba lépnek, és az emberek még akik annyira vallásosak és világ életükben jó életük volt na azokból nem kérek mert kétszínűek és elvakítja őket a pénz.



A szüleimnek meg múlt héten és az előtt is elmondtam hogy micsoda alakok... fel se fogták és csak egész nap a kiabálás folyt.... és hogy én drogozom mert sose szoktam ilyet mondani...


szóval pfej elég, ha családom lesz őket halottnak nyílvánítom mert nem akarom látni őket... kész vége

2015. jún. 6. 08:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok buddhista :)

Csak egy érdeklődő ember..


Isten mindenhol ott van.. A keresztény templomban is de elsősorban benned..


Az egy más kérdés, hogy ha valaki olyan vallásos hogy csak a dogmákat meg a szabályokat követi........


Na az már nem valami jó, de ze csak ritka eset mert sok templomba járó érzi.. Hogy miről szólt eredetileg.


Az ateistákról sem kell ítélkezni, mondom benned túl sok az előítélet.

Nem mindegyikük esik ítélkezésbe.


Te ezt így kijelented "hogy őket elvakítja a pénz"

Nem érdemes embercsoportokról ítélkezni mert érdemes az ember lelkét és a saját sorsát látni bármilyen negatív legyen is.


Szerintem az ítélkező emberek pedofílok.

Na most én is mondtam egy ítéletet.


Milyen érzés ha valaki rád is ilyeneket mond a saját következtetései alapján? Van benne igazság?

Te egy ítélkező ember vagy.


Kérdező, igazad van de itt mindenki azt mondja.

Nyilvánítsd halottnak őket. Nem tudnak támogatni, szeretnek egyáltalán, kifejezték a szeretetüket?

Nem! szóval lépj tovább. Ők halottak. Te meg nehogy belemenj ilyen dühvel egy párkapcsolatba mert te iszod meg a levét, mások is rosszul fognak bánni veled,amíg te nem tanulod meg.

Azt hogy ne másokkal törődj meg a szüleiddel hanem a saját életeddel.

Mit dolgozol, mit tanulsz?

Csak panaszkodni tudsz?

Csak düh van benned és semmi értelmeset nem csinálsz?

Akkor anyád hiába szül meg, ennyi erővel jobb lett volna ha beledöglesz. Mert minden egyes kommented csak düh, semmi építő motívum nincs benned.

Csak egy kis hülye fiatal aki rabságba esett a saját dühének és annyi ereje sincs hogy kitörjön a saját állapotából.

2015. jún. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen én ilyen elsőre ítélkező típus vagyok, de inkább ez mint kétszínű.


Fiatal vagyok de ha előre tudom mi vár rám inkább köszönöm nem kértem volna belőle.


Képzeld én egy váratlan gyerekként születtem apám el akart vettetni, anyám viszont megtartott de minek... (ezt egy részeg ordíbálás közepette mondta anyám jó régen.)



Hogyan építsek ki kapcsolatot ha egyszerűen nehezemre esik egy röpke mosolyt vágni, egyszerűen kiölték belőlem a szeretettet az örömött, és egy normál lánynak vicces magabiztos srácra van szüksége. A másik hogy nem merek megszólalni.


Sok ismerős tanár, diák olyan arcokat vágnak rám ami elszomorít.És azon gondolkozom hogy miért nem ugrok ki a 3-dikról akkor talán néznének is valamibe.

2015. jún. 9. 22:52
 15/16 anonim ***** válasza:

"Igen én ilyen elsőre ítélkező típus vagyok, de inkább ez mint kétszínű. "


Igazad van :)


"Fiatal vagyok de ha előre tudom mi vár rám inkább köszönöm nem kértem volna belőle. "


Komolyan lehetnél buddhista ha az élet körforgásából ki akarsz törni :DD

Na de: ez van, az nem segít ha keseregsz meg dühöngsz.


Másnak van rosszabb is, biztos olyan is van akinek jobb de az téged miben segít?


Mert tudod a panaszkodásból meg az öngyilkos gondolatokból nem élsz meg.


Lehet hogy csak magadra vagy dühös. Pedig a te lelked sem rosszabb.

2015. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Lassan be kellene látnom, hogy nem vezet jóra ez a folytonos gyűlölködés más hibáztatás. Tennem is kellene érte hogy legyek valaki az életben.


Annyi dolgot olvastam már hogya tanuljak de valahogy nem megy, gyenge az akarat erőm és néha legszívesebben meghalnák

2015. jún. 11. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!