Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Mikortól engednétek...

Szülök! Mikortól engednétek meg hogy a lányotok a barátjával aludna?

Figyelt kérdés

16 vagyok a párom 19 éves most fogja betölteni a 20-at 21-én. Azzal szeretném meglepni szülinapja alkalmából hogy együtt alszunk 8 hónapja vagyunk együtt. Ő az első párom és neki is én vagyok az első komoly.

Fogamzásgátlót szedek.

Anyukám bele ment már csak apukámat kell megkérdeznem.


2015. jún. 2. 19:00
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
73%

De kemény vagy 9-es.

Én 14 évesen engedtem a lányomnak.

Egyetemet végzett és lehet, hogy a sapkádat levéve állsz az előszobájában, ha munkát keresel.

Te kit neveltél a gyerekedből?

2015. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
53%
A szexhez nem adok engedélyt, mindeki magánügye. 16 éves tinilánynál viszont ne aludjon ott pasi. Majd akkor élünk felnőtt párkapcsolatra jellemzően, ha felnőttek vagyunk. Tiniknek ágyban, otthon a helye este.
2015. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
23%

11-es!



Látom,az "egyetem" szóval szeretnek itt igen sokan "vagdalózni",de,ha csak egy picit is megnézed a hozzászólásom végét...külön jelzem a koromat is...ebből tudhatnád,nem igazán lehet felnőtt korú gyermekem.Szóval még nem tudni kit,vagy mit nevelek gyermekemből,de hogy 14 évesen nem fog a barátjával együtt aludni az is biztos.

Elmebeteg vagy,ne is haragudj,ha 14 évesen férfit engedtél a lányod ágyába,attól függetlenül,hogy épp nem sült ki negatív dolog ebből a beteges lépésedből (bár nem tudni)


Ami pedig a lányod végzettségét illeti,fogalmam nincs honnan a f_szomból veszed,hogy hozzá megyek munkáért.

Ne legyen ekkora arcod,mert nagyot ehetsz még.

2015. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
14%
*eshetsz
2015. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

Hát, szerintem nem feltétlen kell együtt aludni ahhoz, hogy elveszítsd valakivel a szüzességed, ezt tudja apukád is.

Én a barátommal 2 hete voltam együtt mikor először lefeküdtünk (ő volt nekem az első), akkor nem aludtam nálam, teljesen spontán volt, nem bántam meg.

Minden hétvégén könyörgtem apának, hogy együtt aludhassunk (anya az elejétől fogva nem kifogásolta), és a 3. hónap után engedte meg végre, nagy sírások árán.

Azóta csak megkérdezem, hogy akkor a hétvégén itt aludhat-e a barátom és igent mond.

2015. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

#15ös vagyok.

*nem aludtam nála

Amúgy 16 éves voltam mikor megtörtént, ma töltöttem a 17-et :)

Ő akkor 18 volt, most már 19, de nem én voltam neki az első.

2015. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
63%

13-as, csak ne lepődj meg, majd ha anyuci pici lánya beint az apucinak, és titokban megy el a barátjához, ne adj isten, elszökik. Mert bizony manapság már nemigen háznál a "MERT ÉN AZT MONDTAM, HOGY MEGTILTOM!!" felfogás.

21L (18 múltam mikor elvesztettem, egy 26 éves pasival, aki mai napig a párom)

2015. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
64%
*használ
2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
14%

Értem 17-es...köszönöm az infót...akkor 14 évesen engedjem férfi mellé feküdni a lányom.



Engedd te!!


Részemről téma OFF

2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
36%
Bírom, hogy itt minden tininek "párja" van. Párja a cipőnek és a zokninak van. Amúgy ha anyukád elengedett, menj. Aztán apunak majd magyarázkodik anyu.
2015. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!