Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Mikortól engednétek...

Szülök! Mikortól engednétek meg hogy a lányotok a barátjával aludna?

Figyelt kérdés

16 vagyok a párom 19 éves most fogja betölteni a 20-at 21-én. Azzal szeretném meglepni szülinapja alkalmából hogy együtt alszunk 8 hónapja vagyunk együtt. Ő az első párom és neki is én vagyok az első komoly.

Fogamzásgátlót szedek.

Anyukám bele ment már csak apukámat kell megkérdeznem.


2015. jún. 2. 19:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
27%
Kb. 16-17 évesen korától kezdve.
2015. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
56%
Azért tényleg kicsit gáz, hogy "szülinapod alkalmából belém márthatod a pötsödet".
2015. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
51%
Ez a szülinapos együtt alvás tényleg gáz...
2015. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
59%

Én 18 éves voltam, mikor először nála aludtam, de a szüleim nem tudtak róla. Valójában sose engedték meg, de nem is kértem az engedélyüket.

Testvérem 22 volt, de ha jól tudom ő is úgy intézte ahogy én.

2015. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%
De a fogamzásgátlót dobd el jó messzire. Egy fiú sem ér annyit, hogy tönkretedd magad miatta. (24-es voltam)
2015. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a "fogamzásgátló témát kerüld el jó messzire" témát kerüld inkább...

Van akinek beválik, van akinek nem. Hülyeség ezt így kijelenteni, hogy tönkreteszi magát a kérdező vele. Nekem speciel semmi bajom tőle, pedig szedem már egy ideje, de ismerek olyat is aki nem bírja.

Majd a kérdező kitapasztalja.

2015. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%

Persze 16 evessen szexel es meg biztasatok ne vedekezzen mert tonkreteszi magat.

Az abortusz sokkal jobb mint a gyogyszer ??

ha nem vedekezik terhes lesz ilyen egyszeru aq dolog

2015. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
12%

Ki mondta, hogy NE védekezzen?

26, örülj neki, hogy eddig még nem lett tőle semmi bajod. Lehet akkor fogsz rájönni, mekkora bajt okoztál, amikor már úgy döntesz nem szeded tovább. Kívánom, hogy ne így legyen.

2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%

Furcsa, hogy rengeteg ember él és virul fogamzásgátló mellett, de ezen az oldalon összegyűlik az összes akinek nem sikerült, és azt hiszik ez feljogosítja őket arra, hogy lehurrogják a gyógyszert.

Köszönöm szépen, jól vagyok, és mindenki más is a környezetemben akinek bevált a gyógyszer.

2015. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Gyémántlány ***** válasza:
21%

Az a helyzet, hogy itt most mi úgysem fogunk tudni olyat tanácsolni, hogy az mindenkinek jó legyen. Egyrészt nem ismerjük a barátodat, másrészt az apukádat sem.

Legjobb lenne, hogy ha már úgyis beszéltél erről anyukáddal, hogy a kérdésben megfogalmazottakat is vele beszélnéd meg. Ő mindenkit jobban ismer a történetben, valószínűleg jobban meg tudja ítélni a helyzetet, és jobb tanácsokat tud adni, hogyan tálald ezt apudnak. Az is lehet, hogy besegít, és együtt beszélitek meg, de akár előfordulhat, hogy ő maga említi majd apukádnak. Hallgass az anyukádra, az ilyen helyzetekben is ott van ám neked :)

2015. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!