Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Mikortól engednétek...

Szülök! Mikortól engednétek meg hogy a lányotok a barátjával aludna?

Figyelt kérdés

16 vagyok a párom 19 éves most fogja betölteni a 20-at 21-én. Azzal szeretném meglepni szülinapja alkalmából hogy együtt alszunk 8 hónapja vagyunk együtt. Ő az első párom és neki is én vagyok az első komoly.

Fogamzásgátlót szedek.

Anyukám bele ment már csak apukámat kell megkérdeznem.


2015. jún. 2. 19:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
nekem 18 éves korom elott nem engedték meg, hogy nálunk aludjon az akkori barátom. viszont..arrol nem tudtak, hogy 17 éves koromtol én heti min. 2 éjszakát a barátoméknál toltottem. (kollégista voltam..150 km-re a szuleimtol)
2015. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

szóval!

Nem én alszom nála hanem ő nálam ha megengedi apu.

1. Nekem senki ne írja hogy jaj születésnapi ajándék hogy lefekszünk meg elveszítem.Már megtörtént szerelemből és nem bántam meg.

2. Fogamzásgátlót azért szedek mert rendszertelen volt a menstruációm..nem kell ezért leszólni anyuval irattuk.

3. Mi van akkor ha ő 20? nem fogok egy 16-17 évessel összejönni mert mind gyerekes és egy zsugor vizet nem bírnak megemelni a vizes izmuktol. 4 év sincs köztünk most tölti a 20-at nem értem mi kínotok van.

ÉS nem azért írok hogy a sok álszent tudja itt osztani az észt hanem annyit kértem hogy mikortól engednék meg a szülők hogy a lányok a barátjával aludjon.

Itt otthon..nem nála..mert azt tudom hogy nem engednék. DE itthon talál talán. Nem járok bulizni nem iszok nem cigizek...És inkább alszok itthon a barátommal mint egy buliban részegen egy idegennel...a 34 éves csávónak vagy nőnek nem tudom már nem nézem meg azt kívánom amilyen nagy a szája hogy az ő lánya majd feküdjön valami idegennel 14 évesen mintsem otthon meghitt körülmények között...BIZTONSÁGBA.

2015. jún. 3. 15:35
 33/39 anonim ***** válasza:
35%

Írtam már neked kérdező...a pitsádon szőr nem maradna.


Neked nem együtt alvás kell,hanem TANKÖNYV.

Köszönöm a jókívánságod,de én nem úgy fogom nevelni a lányom,ahogy valószínű téged neveltek,hogy már ennyi idősen viszketsz.


OFF

2015. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
21%

Ha elmultál 18 éves.

Mondjuk én olyan tipusu ember vagyok, mint a Taxi cimű filmben a tábornok ur.:-)

2015. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
79%

33-as 1/2 cédulás saját bevallása szerint szórakozásból írja, mosdatlan szájú, tapló kommentjeit.

Csak az a baj, hogy még itt lehet.


Hogy égne le a szőr a pitsájáról:DDD

2015. jún. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
72%

Hát, 33-as szájhősnek én is csak azt tudom kívánni, hogy a lánykája majd szépen csapja rá az ajtót mikor erre sor kerül. :) Aztán majd büszke lehet a nagy nevelésére. Én biztosan megtenném a lánya helyében.

Megjegyzem, 21 vagyok, totál el voltam engedve annak idején, nem voltak ilyen tiltások, meg "mert én azt mondtam" effektus. Annyi volt a kritérium, hogy ha komoly barátom lesz, és lefekszünk, vigyázzunk egymásra és védekezzünk. Nem is értem ezt miért is tartanád problémának, kedves 33-as. Ki akarod várni hogy 18 legyen a lányod, és hozzáadni ahhoz akit te kiválasztottál neki? Vagy mit akarsz? Ha tiltod, nem fogsz vele elérni semmit, maximum teljes lázadást.

2015. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
36-os vagyok, nem mellesleg nem értem mit pattogsz a 14 én, mikor a kérdező 16 évesen vesztette el a szüzességét, és a kérdés erről szólt, nem 14 éves kislányokról...
2015. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ti is kaptatok gyűlölködő levelecskét? :)

Ilyenkor nem lehet valahol tiltáson kívül magát a felhasználót jelenteni? Mert ennek a jóembernek egy normális kommentje nem volt még, csak mocskolódni tud.

2015. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%

Én 17 évesen engedném meg ezt a gyerekemnek.

Előtte korai szerintem az ilyesmi. Persze ha már régóta együtt lennének, és rendes, tisztességes barátja lenne, akkor kicsit lehetne hamarabb is, de 16 éves kora előtt semmiképpen sem.

2015. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!