Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy huszonéves a szülei pénzéből vesz ajándékot a szüleinek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez ellentmondásos/gáz?
2015. jún. 3. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nem mintha bármi közöd lenne hozzá egyébként."


Bírom az ilyen beszólogatást a kérdezőktől. :-)))

Voltaképpen ahhoz sincs közöm, hogy huszonéves létedre a szüleid pénzéből veszel ajándékot a szüleidnek. De ha egyszer fölteszed a kérdést, akkor logikus, hogy tisztán akarjuk látni, milyen helyzetben vagy. Ezért merült föl, hogy tanulsz-e még. Igen, egyetemre jársz. Ezután merült föl bennem, hogy akkor jó esetben van ösztöndíjad (kivéve, ha fizetősre jársz), tehát van saját jövedelmed ahhoz hasonlóan, mintha diákmunkát végeznél. Hogy ez kevés a megélhetéshez, és a szüleid kiegészítik, az más kérdés. Na most ha nem akarod a körülményeidet a GYK-n megosztani, a fölmerülő kérdéseket faggatódzásnak érzed, akkor mi a csodának kérdezel egyáltalán?

2015. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, amit írsz, csak azt a feltételezést tartottam kicsit soknak, hogy csak bukdácsolok az egyetemen. Van fogalmad róla, milyen kevés embernek jut ösztöndíj? És ha valaki nem kap, akkor miért az az első feltételezés, hogy csak bukdácsol? 473 pontom lett, amikor bejutottam államira, tehát annyira rossz tanuló nem lehetek, és igazságtalannak éreztem a feltételezést.
2015. jún. 4. 17:16
 13/13 anonim ***** válasza:
OK. Peace!
2015. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!