Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akad ki most azon, hogy...

Miért akad ki most azon, hogy a barátomnál alszok? Hagyjam, vagy rákérdezzek?

Figyelt kérdés

December végén jöttünk össze és már a 3. héten a barátomnál aludtam (az apukája külföldi, az anyukája Bécs és Bp. között ingázik a barátja miatt, így egyedül van szinte mindig), bár az tervezetlen volt. Utána pedig egyre több lett az olyan alkalom, hogy sokáig voltam ott, nem volt kedvem elindulni haza, vagy csak elaludtam filmezés közben.

Akkor anya nem mondott ezekre semmit, nem zavarta, hogy hétköznapi is együtt aludtunk néha.

Aztán szakítottunk, most újra alakul köztünk a dolog és tegnap már ott ragadtam nála. Ma mondtam anyának, hogy apánál alszok, ne keressen, meg hétvégén sem leszek itthon, majd vasárnap, vagy jövő héten találkozunk. Erre elkezdett velem vitázni, hogy ne kamuzzak már, tudja, hogy a volt barátomnál alszok megint, meg nem érti, hogy miért kell ezt csinálnom és szóljak, ha odaértem apához, adjam oda neki a telefont majd, hogy tényleg ott vagyok-e. Otthagytam, mert nem volt kedvem ezt hallgatni.

Elmentem tusolni, látom, hogy 3 nem fogadott hívás, Anya. Visszahívom, elkezd velem idegbeteg hangon beszélni, hogy adjam oda a telefont apának. Mondom nem tudom, mert nincs itt. Erre úgy üvöltött, hogy letettem a tükör mellé a telefont, öltözködtem és még úgy is hallottam...


Nem értem ezt. Ma nem mondott semmit reggel, amiért a barátomnál aludtam. Akkor sem, mikor szóltam neki.

Szerintetek?


17L


2015. jún. 4. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert már szakítottatok egyszer.. Igen, a szünet sem normális egy kapcsolatban jobb, ha hamar megtanulod .

Tudod, omos ember a másén.. Hü..le a maga kárán tanul...


Ha egyszer valamin annyira összekaptatok, hogy kimondtatok, hogy vége, akkor az a kapcsolat kuka.. Ha a kapcsolat rendben volna, akkor max mosolyszünet van,mde mindenki messzire kerüli a szakítás szót, hogy fel se merüljön.


Az anyukád félt, és nem szeretné, ha hü..lét csinalnál magadból, mert jó eséllyel azt teszed.

Sőt úgy érzi, hogy még neki is hazudsz a fiű miatt ( nekem nem világos, hogy kamu-e, hogy apudnál, alszol)


17 évesen, megha tudod, hogy meg is enged valamit a szüőd, akkor swm bejelented,nhogy majd ez és ez lezs..

Ebben az esetben ekkor és ekkor jövök és majd1 hétre lelepsz.

Ő felel érted.


A nevelésedet jól elcseszte,més azért kiabál, mert tehetetlennek érzi magat, és ebben látja a megoldást, vagy csak kétségbeesésében csinálja így.

Nem jő, mert nem azt éri el, amit akar..

Nálam el sem jutottunk volna odáig, hogy másképpen cselekedsz, mint amit megengedtem..

(Otthon 5percet nem mertem késni, colt szülői tekintély, pedig nem bántottak soha)


Azt hiszem megválaszoltam a kérdésedet.. Tanácsom nincs, jgysem fogadnád meg.....

Azért próbáld édesanyád oldalát is megérteni kicsit..

2015. jún. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Majd mindjárt megsajnállak.Ha annyira nem akarsz otthon lenni,költözz a barátodhoz,és tartsd el magadat.Vagy az már nem menne,mi ?
2015. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

???

Minek költözzek a barátomhoz? :D

Meg tartsam el magam? Mi van?


Áruljátok már el, szerintetek mikor hazudtam anyának?

Tényleg apánál vagyok.

Miért hazudnék, ha előtte nap meg elmondtam, hogy a barátomnál leszek?


Itt szinte az összes válaszoló ennyire nehéz felfogású?

2015. jún. 5. 08:15
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
engem inkabb az bosszantana edesanyad helyeben ,hogy 17 evesen bejelented hogy te most elmesz ide meg oda majd jovo heten talalkozunk meg hetekig a baratodnal ,stb.normalis hogy van baratod ,abban se latok kivetnivalot hogy kivekultetek .szerintem jogosan kiabalt es kerte apukadat a telefonhoz.szerintem probaljatok tobbet beszelgetni ,legy hozza mindig oszinte es kerd ki a velemenyet.szerintem inkabb ez a baja.de nem tudom mennyit foglalkozik veled ,milyen a kapcsolatotok.
2015. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Megértem, hogy ordibált, mert HAZUDTÁL neki. Ezt nagyon sokan - jogosan! - igencsak rossz néven veszik.

Ha megmondod, hogy a pasidnál alszol, max. szájhúzás lett volna, vagy égre nézés.

A kamudumád viszont bnkóság volt.

2015. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De ti miről beszéltek amúgy?
2015. jún. 5. 16:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem csak nekem nem volt világos, hogy az édesapadnal alvás nem kamu volt...


Erre reagal mindenki...


Tehat anyud nem bízik benned, azt hiszi ő is,mhogy kamu


11

2015. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!