Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltitkolni a terhességem?

Eltitkolni a terhességem?

Figyelt kérdés

Nos, vőlegényemmel 3 éve vagyunk együtt és augusztusban szeretnék összeházasodni. Nem él túl régota Mo-n(angol származású) csak 6 éve költözött ide. Mivel nem is tervezett hosszabb távon itt élni(eddig is csak miattam maradt), ezért a házasságunk után szeretne engem is vinni Angliába. Nos, a bökkenő viszont az, hogy tegnap kiderült hogy terhes vagyok. Nem terveztük ezt a gyereket, de tud róla, és mondta, hogy szóljak erről a szüleimnek is, mert nem korrekt, hogy úgy döntsünk, hogy nem tudnak róla. Imádják vőlegényemet meg minden, de amennyire ismerem őket biztos szóba sem állnának velem, és nem is engednék hogy elmenjek vele. Egyszerűen nincs más ötletem mint titkolni előlük, mert nem szeretnék balhét. Vőlegényem szerint mindenképpen mondjam el nekik is, mert semmit nem fognak tudni csinálni, visszatartani meg nem tarthatnak, szóval maximum csak megsértődnek rám. Nekem az is éppen elég. Ismerem annyira szüleimet, hogy utána ki sem szeretnének velem békülni.

Ő pedig valószínűleg szeretné ha megtartanánk. Sokat beszéltünk erről a dologról és mindig mondta, hogy ha terhes leszek, még ha nem is terveztük is, tartsuk meg, mindig ki tudunk menni Angliába és megvannak a régi kapcsolatai, a rokonai mind tudnának segíteni, szóval lenne aki támogatna minket. Szülei még házat is vennének nekünk, de én ezt nem várhatom el tőlük.

Ha így állunk, akkor megtartanám, de előbb-utóbb a szüleimnek is tudniuk kell róla..


24/N


2015. jún. 8. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg az eskuvon árulhatnátok el a szuloknek a babát. Egy kis ajándékkal pl. kiscipo stb.
2015. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem értem, miért ekkora katasztrófa ez? Egyébként is házasodni és költözni akartok, hát most mindjárt baba is van hozzá. Mi az, hogy nem engednék, hogy elmenj? Gyerek nélkül engedik, gyerekkel nem? Egyáltalán, 24 évesen miért kell ehhez szülői engedély???
2015. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Augusztus 2 hónap. A 12. hétig egyébként sem szokás elmondani senkinek sem, mert sosem tudod mi történik. Nos, ha nem akarsz vitát, mert úgy gondolod az lenne, akkor összeházasodtok, kimentek, aztán később bejelented, hogy terhes vagy. Így csak kicsit füllentesz. Ha pedig el akarod mondani egyszerű, közlöd velük. Ha megharagudnak, majd megbékélnek. Felnőtt ember vagy.
2015. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem titkolnàm! Én akkor haragudnék meg ha titkoliznàl..

Ha a szüleid megharagszanak a baba születtésekor úgyis kivàncsiak lesznek az unokàjukra és nem hiszem,hogy annyira megharagszanak,hogy soha többé nem szòlnak hozzàtok..

2015. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem ertem ezt a felfogast ami neked van meg a csaladodnak. Ha valaki mar meghazasodik akkor normalis hogy gyerekuk is lesz.
2015. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csúnya dolog lenne eltitkolni.

24 éves vagy. Nem zárhatnak be, ha el akarsz menni.

Na meg, ha nem vagy terhes, akkor kiköltözhetsz, ha terhes vagy, akkor nem? Nem is értem.

Szerintem a szüleid akkor fognak nagyon haragudni, ha titkolózol előttük.

2015. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem értem azt a részt, hogy " nem is engednék hogy elmenjek vele"!!!!


Elöször is 24 évesen semmi beleszólások, másodszor az a terméseztes, ha valaki a férjével megy és nem a szülökkel marad, de föként ehhez nem kér engedélyt tölük!!!!!


Az az érzésem, hogy a 24 éved dacára sem vagy még kicsit sem felnött, hanem egy éretlen kislány.

2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Házasság???? Gyerek??? Neked??? Először sürgősen fel kéne nőni!!!
2015. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg utólag így is kiderül, mert elég feltűnő lesz, hogy 6 hónappal az esküvő után szülsz, és a baba nem tűnik majd koraszülöttnek... Szerintem el tudnak számolni kilencig visszafelé a hónapok közt...


Szóval nekem tök természetes lenne, hogy ilyen körülmények közt, ha úgyis családalapítás előtt állunk, akkor megtartjuk a babát.

2015. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De... szóval komolyan, tényleg, halálbiztos, hogy 24 vagy? Nem inkább 17-18??? (Már annak is éretlen lennél, csak ugye 18 alatt asszem még kell szülői beleegyezés a házasságba és a külföldre költözéshez is talán.)
2015. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!