Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Darkness10 kérdése:

Mit tegyek, hogy a szüleim elengedjenek Pestre?

Figyelt kérdés

Néhány barátnőmmel el szeretnénk menni a WestEndbe moziba. 13 éves múltam és az a baj hogy az osztályomból mindenkit beengednek (szülői felügyelet nélkül) pestre. Én is be szeretnék persze csak úgy hogy többen megyünk haverok. Pontosan tudom, hogy kell menni, ráadásul nem is lakok messze (pest környékén az egyik kis város) Felszállok a hévre, leszállok a margit hídnál, átszállok a villamosra, leszállok a nyugatinál és onnan szépen elsétálok. Nem értem mért ne mehetnék be? Azt megértem, hogy azt nem akarják, hogy egyedül, de ha többen megyünk, akkor semmi bajom nem lehet.

Tudnátok adni valami tanácsot, hogy mit csináljak, hogy megenyhüljenek? Egyébként az a vicc, hogy római fürdőre elengednének strandolni a barátnőimmel...



2015. jún. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mutasd be a szüleidnek a barátaidat, akikkel mennél.
2015. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Egy 13 éves gyereket/gyerekeket én se engednék el, függetlenül attól, hogy gyerektársasággal megy. Felnőtt, vagy jóval idősebb rokonnal/baráttal viszont igen.
2015. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon helyesen teszik. Úgy tűnik, neked felelősségteljes szüleid vannak. :) Én is csak felnőtt felügyeletében engednék el 13 éves lányokat.
2015. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Pont a nyugatihoz kell moziba menned a gettóba? 13 évesen? Nane... és ha más normális helyre mennétek és napközben? Esetleg ha elvinnének a szüleid , és ott találkoznál a barátokkal? 13,00 tól már vannak filmek minden moziban.
2015. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló: egy szóval sem mondtam, hogy este szeretnénk menni...
2015. jún. 12. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
4es milyen gettóról beszélsz? Én tinikoromban éjszaka barátaimmal buliból haza felé rengetegszer sétáltam át azon a környéken, soha semmilyen attrocitás nem ért. Itt születtem, itt nőttem fel, és még 27 évesen sem tudom elképzelni, miért állítják be sokan a városunkat úgy, mint egy bűnözőkkel teli, életveszélyes helyet. Ezt a sok vidéki suttyót. ;)
2015. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félreértesz, én is budapesti vagyok. De azért a Nyugati környéke és mondjuk egy Allee vagy Mammut között elég nagy a különbség. Még nappal is. Azért ezt szerintem te is belátod.
2015. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!